saçlarım çok ince

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve baxsx_belasxix tarafından 4 Eylül 2008 başlatılmıştır.

4 Eylül 2008
    Konu Sahibi : baxsx_belasxix
  1. baxsx_belasxix

baxsx_belasxix baş_belası Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya saçlarım çokk ince bir türlü şekle gitmiyo ve ghep toplamak zorunda kalıyoruum ve toplayıncaa kel gib iduruyorum ne olur yardım bende saçlarımı bırakmak istiyorumm hemen tüy gibi oluyoo kıvırcıklanıyo jolesiz dolaşamıyorum ve bu durumdan çok sıkıldımmm ooooofffffffff

2. 4 Eylül 2008
  3. sbl

sbl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    saç kalınlaştırmak için bir ilaç var faka vucuda yan etkilerini bilmediğim için bende kullanmıyorum(gerçi doktor , vitamin türü olduğundan yan etkisiz olduğunu söylüyor)

4. 4 Eylül 2008
  5. berry-izmir

berry-izmir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım malesef aynı durumdan bende muzdaribim ve henüz bir caresini bulamadım hemde bu siteyi hergün takip etmeme rağmen. bende çoğunluğun yaptığı gibi bitkisel yağlardan ve şampuanlardan kullanıyorum. boya yapmıyorum kimyasallardan uzak durmaya çalışıyorum. gel gör ki henüz bir iyileşme göremedim kalınlaşma konusunda. sedece sunu söyleyebilirim saçlarım sağlıklı ama çok ince. bir çaresini bulursan lütfen beni de bilgilendir. kendine iyi bak bye
    :enbuyukkk:

6. 4 Eylül 2008
  7. MrViL

MrViL Guest

Novocrın sulfur kepeğe karşı bakım losyonu var.saç telini %10 oranında kalınlaştırıyor..babenin ekstra yumuşak şampuanını bir dene istersen saç daha iyi şekil alıyor..

8. 4 Eylül 2008
  9. berry-izmir

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ilacın adını verebilir misin ? dr arkadaşlara danışsak belki de dediğin gibi vitamin olduğundan vücuda zararı yoktur en azından araştırmış oluruz:kahve::

10. 4 Eylül 2008
  11. xsxehrazat35

xsxehrazat35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben saçımı boyadıktan sonra saçlarım mısır püskülü gibi incecik oldu.Fakat 2 kere hakiki zeytinyağ,biraz sirke ve bal ile bakım yaptım.Şimdi kalın ve zor kopuyor,muhakkak dene...

12. 4 Eylül 2008
  13. loli_loo

loli_loo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kalıcı olarak ne yapılabilir bilmiyorum ama head&sholduers dolgunlaştırıcı şampuanı gayet güzel bu konuda. sönük saçları, neredeyse şahlandırıyor diyebilirim. benimde 1 yılda ağır diyet sonucu yarı yarıya saçım gitti, bu şampuanla gayet dolgun duruyor. şekillendiricide kullanman gerekir büyük ihtimalle ama jöle olmasın, yine bu konuda taft'ın dolgunlaştırıcı volüm köpüğünü önerebilirim. hem şaçı yapıştırmayıp az görünmesini engelliyor, hemde kolay şekil alıyor, pırıl pırıl parlatıyor üstelik. bahsettiğim şampuanla yıkadıktan sonra önce nemli kalacak kadar kurumaya yakın, sonra eline biraz köpük al başını eğ ve diplere gelmeyecek şekilde mıncıkla saçlarını sonra geriye at ve taramadan elinle düzelt, sonuç iyi olacaktır ben öyle başedebildim en azından:)

14. 5 Eylül 2008
  15. berry-izmir

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya arkadaşlar yok mu aranızda bişeyler yapıpta ince saçlarını kalınlaştıran nolur varsa söyleyin biz de kurtullaım bu dertten

16. 5 Eylül 2008
  17. runkli62

runkli62 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    88
    bende de aynı dert neden bunun bir çaresini hala bulamadılar ya öff tek ksurum ince seyrek saçlı olmam diyebilirim ama röfle yapınca sanki daha dolgun gibi duruyolar bana mı öle geliyo bilemiyroum .....:

18. 5 Eylül 2008
  19. berry-izmir

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76