Saçlarim çok Inceldi Yardim Lütfen??*

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve BenAskMelegi tarafından 6 Haziran 2008 başlatılmıştır.

6 Haziran 2008
    Konu Sahibi : BenAskMelegi
  1. BenAskMelegi

BenAskMelegi ol DE olsun ALLAHIM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    HANIMLAR eskiden çok harika dalgalı gür bi saçım vardı ama hergün düzleştirici kullanmaktan ve sürekli yıkamaktan saçlarım iyice inceldi uçlarını kestircem ama şuan değil başka ne yapabilirim yardım edin bana çok ince ve bakımsız görünüyor:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 6 Haziran 2008
  3. ayşül

ayşül Guest

ya ben ınce tellı parlak duz saclarım vardı o duz saclarla yetınmedım daha duz olsun ıstedım fonlu gıbı sureklı duzlestırdım onlada kalmadım boyadım ve duzlestırdım sımdı mahvoldu bıde bısey sorucam sızınde sac uclarınız boyle beaz beyaz mı yanmıs gıbı sankı tutup cektıgımde cıt dıye kopuyo oraları:KK43:(((

4. 6 Haziran 2008
  5. peteknur

peteknur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim de saç uçlarım düzleştirici kullanmaktan öyle oldu.Kopmaya basladı.Bide yanık gibi sanki ütüyle burusturmuş gibi kırış kırış oldu uçları aynaya bakıp bakıp uçlarını kesiyorum yakında kel oğlan gibi olcam galiba:1no2:

6. 6 Haziran 2008
  7. ayşül

ayşül Guest

ya allahtan yaz tatılıne cıktık valla bakım falan bayaa bı dınlendırıcem ama dısarı cıkaken duzlestırmeden duramıyorumkı arrtık olmuyo yanı bıde boya yapmaya basladıgımdan berı daha kotu oldu artık eskı sacıma donmek ıstıyorum sonbıkez kuafore gıdıp kendı rengıme boyatıp aralara bak rengı gıbı bısey dusunuyorum sızce nasıl olur ben kumralım fotograflarım dogal sac rengıne donmek baslıgında var yardım edın lutfen

8. 6 Haziran 2008
  9. ayşül

ayşül Guest

kenı sac rengıne donmek mıs baslık yanls yazdım

10. 6 Haziran 2008
  11. mhrmhclk

mhrmhclk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim de saç uçlarım çok ince ustura sağolsun kestirmek hiç istemiyorum kökten daha gür saçım her ay uzadığı kadar kestirmek ve aynı boyda tutmak gerek sanırım ki incelen uçlar gidip sağlıklı uzayanlar aynı boya gelsin

12. 6 Haziran 2008
  13. ayşül

ayşül Guest

pekı hem duzestırıp hemde saglıklı tutamazmıyız yokmu bunun bı cagresı sakın yaglar demeyın cunku he hafta bakımımı yaparım bana daha etkılı bısey lazım

14. 6 Haziran 2008
  15. izmirliii

izmirliii Guest

kızlar size bi ürün önercem yıpranmış saçlar için ben aldım uyguluyorum baya hoşuma gitti.ürünün adı ''wella balsam liquid hair''.banyodan sonra havluyla saçınızın ıslaklığını alıyosunuz nemli saça uyguluyosunuz ve sonra da biraz kurutma makinesiyle ısı veriyosunuz.baya iyi bi ürüne benziyo bi deneyin derim.

16. 6 Haziran 2008
  17. ayşül

ayşül Guest

marketlerde bulunuyomu bu urun?

18. 6 Haziran 2008
  19. izmirliii

izmirliii Guest

hayır markette bulunacağını sanmıyorum.ben hobi parfümeriden aldım.