saçlarım çok kuru ve yıpranmış,önereceğiniz kür ya da maske var mı?

Konusu 'Yıpranmış Saçlar ve Çözümleri' forumundadır ve EDANUR_M tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : EDANUR_M
  1. EDANUR_M

EDANUR_M Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ya saçlarımdan çok şikayetçiyim.çok kuru ve yıpranmış önerbildiğinz kürler maskeler varmı:? şimdiden teşekkürler:Saruboceq:

2. 10 Ağustos 2010
  3. asahcakir09

asahcakir09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dax süperegoyu öneriyorum harika bişey saç için maske yağ gibi saçları yumuşacık yapıyor

4. 15 Ağustos 2010
  5. EDANUR_M

EDANUR_M Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben ilk defa duydum nerden bulabilirm bunu eczane falanmı

6. 16 Ağustos 2010
  7. beydaa

beydaa Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    Avon planet spa saç bakım yağı var, sıcak kullanılıyor, ama yağ gibi değil, çok güzel bakım yapıyor , memnun kalırsın, 9TL idi .Tavsiye ederim.

8. 17 Ağustos 2010
  9. kadifegul

kadifegul tatlı kızıma kavuştum... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bemix ampül,bepanten ampül ve bademyağı
    haftada bir yapıp sür ben sadece iki defa yaptım elimdekileri bile bitirmedim tahminimin çok ötesinde süper sonuç aldım. saçımı banyoda kremle zor açarken tararken saçımın yarısı tarakta kalırken şimdi kremsiz şampuanla bile yılasam elimde bile açabiliyorum yumuşacık çok bakımlı görünüyor. şimdiki saçımın fönsüz hali eskisinin fönlüsünden daha iyi...

10. 13 Eylül 2010
  11. EDANUR_M

EDANUR_M Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok teşekkürler arkadaşler denicem bakalım saçlarıma..

12. 13 Eylül 2010
  13. meleksanem

meleksanem her secis bir vazgecistir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayda bir birazcik hakiki zeytinyagini saclariniza boca edip yarim saat bekleyp yikayin yokboyle bi yumusaklik ve parlaklik korkmayin sampuanlayinca yag falan kalmio

14. 18 Eylül 2010
  15. failed

failed Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    71
    Kuru ve yıpranmış saçları canlandırmak icin 2 corba kasıgı zeytin yagını ısıtıp sac derinize yedirin.Daha sonra sıcak ve nemli bir havluyu basiniza sarin ve 15 dk bekletin.Sac tipinize uygun bir sampuanla durulayın.
    Gecenlerde telefonuma kadın-yasamdan msj gelmişti paylaşmak istedim..

16. 4 Ekim 2010
  17. bolbolotye

bolbolotye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    78
    kızlar ben buradan sürekli araştırma yapıyordum saçlarım için.bayanssulusmile ince telli,kabarık,yıpranmış yanık,boyalı ve kırık. bıkmıştım.senağlama birisi hint yağı susam yağı badem yağı ve zeytinyağından oluşan bir kür önermiş. elimde o an için badem yağı ve zeytin yağı olduğundan sadece ikisini uygulayabildim. şampuan olarak blendax koparak dökülmelere karşı ve saç kremi olarak elseve boyalı saçlar için olanı kullandım. inanın banyodayken yumuşaklığını farkedebiliyorsunuz. şampuanlıyken elim kayıyordu. kuruturken inanılmaz memnundum ve ışıl ışıl parlıyordu.hihoyyytsaçlarım örgü tutmazken örgü tuttu ilk denememde. ikinciyi uyguladım biraz önce ve yanıklarım hiç gözükmüyor acayip yumuşak ve şampuan ilk defa bu kadar güzel kokuyor saçımda. devamını getiricem inşallah daha da faydasını görürüm. bu arada bir ara şampuanıma 1 kapak yılan yağı döküyordum uzaması için. onunda faydası oluyor uzamasını isteyenlere. 1 kapaktan daha fazla koyabilirsiniz ama en fazla 2 kapak.:1closedeyes: başka bakım kürleri deneyenler ve sonuç alanlar yazsın lütfen. konuyla alakası yok ama ben bu ara çok taktım hem cilt hem saç bakımına kaydirigubbakcemile3 dermokil normal ciltler için kil kullanıyorum acayip memnunum. suratınız sıkılaşıyor resmen pürüzsüzleşiyor. ki bundan da ilk denememde sonuç aldım. isteyenlerekaydirigubbakcemile2

18. 13 Ekim 2010
  19. ilgin_82

ilgin_82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde ay da 1 kere uyguladigim evde hazirladigim bakim kurum var..saclarim boyadan yanmis yipranmis gorunuyordu..cansiz,tifrik gibi zaten ince telli ve kuruydu...Bahsettigim bakimi uyguladim...arada 15 gunde bir de avon planet spayi kullandim...Bu surecte hic boya yaptirmadim..Baya faydasi oldu...simdi kendi sac rengimi kullaniyorum ve gorenler saclarina boyami yaptirdin baya iyi gorunuyor diyor...zemuszemus

1-oncelikle mecitefendinin bir bakim yagi var..icinde bir suru yaglardan olusan parfumlu organik bir yag..Goz karari ondan koyuyorum..1 yada 2 kapak sacinin yogunluguna gore ekleyebilirsin...

2-1 adet yumurta sarısı

3-sarimsak yagi..yogun bir kokusu oldugu icin 1 kapak ondan ekliyorum...Bir kac yikamada geciyor..

4-yilan yagi..yine ondan da bir kapak...

5-1 ampul Bepanthne,1 amp Vitabiol C (C vitamini), 1 amp Evigen ( E vitamini)

6-1 corba kasigi da uzum sirkesi

istegine gore parlaklik versin diye az zeytin yagi ve badem yagi da ekleyebilirsin...

Bunlari sac diplerime masaj yaparak..Diplerden uclara sac boyar gibi suruyorum..sonra strec filmle sikica sariyor..2-3 saat bekliyorum..Buarada fon makinesini ilik ayarda sacima 10-15 dk tutuyorum...sonrada zigavus isimli sarimsak ozlu bir organik sampuan var..icinde sarmisak kokusu yok..onunla yikiyorum..uzerine nemlendirici John Frieda kremimi suruyor.Duruluyorum

zahmetli ama iyi sonuclar aldim...sositososito