Saçlarım çok yıprandı ne olur yardım edin

Konusu 'Yıpranmış Saçlar ve Çözümleri' forumundadır ve ferahe tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

26 Nisan 2009
    Konu Sahibi : ferahe
  1. ferahe

ferahe Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saçlarımı 1 senede 2 kere açtırdım ve bu sürede bir çok kez boyattım. şimdi saçlarım çok yıprandı çekince lastik gibi sünüyorsenağlama ne yapacağımı bilemiyorum saçlarımı kestirmek istemiyorum çünkü saçlarımı uzatabilmek için çok uğraştım. hc saç bakım yağı aldım sacımın uzamasından başka bir işe yaramadı. ne olur bana yardım edin. ne yapmalıyım saçlarım için. schwartzkopf bc bonacure alsam işe yarar mı:uhm:

2. 26 Nisan 2009
  3. hotcouture

hotcouture Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yogun bakım serilernden al cnm :) dove onarıcı terapi var mesela.

4. 28 Nisan 2009
  5. ferahe

ferahe Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim cnm denicem

6. 29 Nisan 2009
  7. Panter

Panter p&ppanter pıncırı sewii:) Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ben sac bakımı yagı kullanıom jnm ıcınde 7 cesıt yag karısımı war ck ıse yarıo haftada 3 kez sacıma uygu:enbuyukkk:luorum

8. 30 Nisan 2009
  9. unattainable

unattainable bitter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım aynen bende senın gıbı yaptım ve uzundu saclarım..Sonra artık durum bas edılemez hale geldı yapabılcgmız bırsey yok..cunku o saclar actırdgmız ıcın yandı ne kdr bakım yaparsan yapp sacta kagıt gıbı yakınca bır daha gerı donusumu olmuyor benım denemedım sey kalmadı..2 gun once gıttım kuafore kestırdım kat attırdım kökü bende nede olsa uzatıcam yıne ama daha dıkkattlı o sac adam olmaz artık tatlım ben smdı cok rahatım okdr saglıklı ve gür gorunuyorkı cunku obur turlu lastık gıbıydı fönsuz dısarı cıkamıodum

10. 1 Mayıs 2009
  11. mylilapause

mylilapause Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım loreal elsevin arı sütü var ya çok mucizevi bi krem eger saçların kuruysaki muhtemelen öyle..saçların yıprandıgı için saç kurur canım al bi dene tavsiye ederim saçın nem ihtiyacını karşılıyo onarıyor üstüne birde parlatıyo valla bende acaip etkisini gösterdi a.stavsiye ederim:sm_cool:

12. 6 Mayıs 2009
  13. ferahe

ferahe Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim arkadaşlar önerilerinizi uygulicam

14. 8 Mayıs 2009
  15. prettyrose07

prettyrose07 Guest

ferahecim bende aynı durumdaydım .senı cok ıyı anlıyorum. kozmetik gurubundan hıc bı fayda goremedım sadce bolmıkatrda badem yagı susam yagı ve çörek otu yagını karıstır haftada 2 gun bunu sacına ıyıce yedırerek sür.ve gece onunla yat ımkanın varsa ve cok sıcak su kullanma saclarını yıkarken .iyi birde sampuan sec kendıne mesela elseve veya glisse olabılır.ve ozellıle saclarını kurularken muhakkak yumusak bır havlu kullan.uygulamanı tavsıye ederimkaydirigubbakcemile5

16. 22 Mayıs 2009
  17. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    48
    canım annemde aynı durumdaydı kuaförden ağlayarak çıktı zaten :KK43:(( ama kuaförlerde satılan SELECTIVE PROTEK var 15 lira veya 20 lira turkuaz mavi bi sıvı bir şişesi 1 yıl gidiyor ama annem 2 ay kullandı şuanda eski saçları yerinde ve tekrar boyattığı halde benimde saç uçlarımda açtırmadan dolayı yıpranma vardı saçlarımın doğal hali düz ama uçları yıpranmadan değişik bir kıvırcık olmuştu bende 1 ay kullandım suanda çok parlak saçlarım var benim tanıdığım çoğu kişi kullanıyor bunu bence sende dene umarım faydalı olur

18. 12 Haziran 2009
  19. LobelyAAA

LobelyAAA Alejandro Alejandrooo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki cnm bu mavi su saç kremi yerine mi geçiyo yane saç kremi kullanmasak sadece bunu kullansak yeterli mi acaba bana da kaförüm mavi su dan bahsetti ama rengi mordu saçıma kullandı saçımı mükemmel açtı da hem bakım yapıp hem saçın kolay taranmasını mı sağlıyor acaba ?