saçlarım çok zarar görürmü sizce***

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Denmur tarafından 8 Ekim 2008 başlatılmıştır.

8 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Denmur
  1. Denmur

Denmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    meraba kızlar 7ay önce saçlarım da röfle vardı şimdi kahve yaptım ama tekrar röfle istiyorum saçlarım zarar görürmü:çok üzgünüm:

2. 8 Ekim 2008
  3. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    evet bence yapma biraz bekle.saçların uzunluğu da önemli.yılda ort. 10 cm uzarlar ona göre karar ver

4. 8 Ekim 2008
  5. nacide48

nacide48 05.06.2015 Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    evet doğal bi röfle istiosan sacındaki röflenn tamamen akması lazım yoksa kahve sacının üstüne yatırırsan sacların acayip zarar görür uçları incelir ve kopar elinle ellersin saclerın eline geliverir söliyim kuaförlerin bazıları para kazanmak için olur yaparız falan gibi cümleler söyleye bilir inanma aldanma sakın sacındaki röflenn akmasını bekle derim yinede sen bilirsin

6. 8 Ekim 2008
  7. dmple

dmple Guest

üstüste gelen yerler yanar hep,bende röfleli saçımı 8 ay içinde kızıl-turuncu-koyu kahve gibi renklere çevirdim sonra yine sarıya dönmek istedim röfle yaptırdım ama saçım yandı yani belimdeki saçımı omzunun üzerinde kesitrdim şimdi idare ediyolar,eğer yanacak yerleri kestirmeyi kestirmeyi göze alabiliosan yaptır,üstüste gelen yerler de mutlaka yanar yani..

8. 9 Ekim 2008
  9. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yapma sakın cnm boşver sarı saç uğruna değmez eminimki kahvede yakımıştır saçlarından olursun çok canın yanar biz bayanlar için saçlar çok önemli bende siyah saçımı açtırdım ama saçlarımdan oldum kısacık kesildi ama hala yanık uçları lastik gibi keşke yapmasaydım diyorum ama geçti artık:KK43:(

10. 9 Ekim 2008
  11. dasilvadido

dasilvadido NoŞugar:) Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    canım aynı hatayı ben de yaptım..ve malesef saçlarım berbat oldu.
    içinde oreal olan hiç bir saç rengini aten kendi adıma asla tavsiye etmem, özellikle röfle üstüne röfle bitiriyo saçları:1ninca:

12. 9 Ekim 2008
  13. Denmur

Denmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    saolun kızlar beklemeye karar verdim