Saçlarım Dökülmüyor artık Kopuyor

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve speedy-gonzales tarafından 14 Ekim 2009 başlatılmıştır.

14 Ekim 2009
    Konu Sahibi : speedy-gonzales
  1. speedy-gonzales

speedy-gonzales Ömrüm Ömrüne Annem !! Pro Üye

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    Kızlar Saçlarım önceden dökülüyor diye üzülürdüm 1-2 yıl önce falan meğer ozamanlarki dökülme değilmiş
    Şimdi banyodayken-Çıkınca-taradığımda topladığımda tutam tutam saçlarım elime geliyorkaydirigubbakcemile
    Bioblas kullanıyorum şuanda 3 haftadır hiç bi etkide görmedim :bbo::bbo:
    arada badem yağı sürüyorum dökülmesine engel değill ama Beslesin diye :1ninca::1ninca:
    Başka bana önerebileceğiniz bişey var mı saçlarım ince telli-düz laelaelaelaelae
    Saçına dokunduğmda bile dökülüyor yok böyle bişey artık:nazar::nazar:

2. 14 Ekim 2009
  3. ela

ela Guest

kelin ilacı olsa başına sürermiş canım ya benimde bir ara durdu gibi oldu ama değilmiş elimi atınca geliyor yine ama eskiye oranla azaldı şükür deyim onada.
    ilk zamanlar saçımda röfle olduğundan bende senin gibi acaba koparak mı dökülüyor dedim ama değil kökü gözüküyor çünkü.
    koparak döküldüğünü nasıl anladın saçında röfle mi var seninde.

4. 14 Ekim 2009
  5. Elis

Elis Guest

boyle kulaktan dolma seyler kullanarak dahada vahimlestirme durumu,bence sende demir eksikligi var,bi doktora gorun derim benyerimseniben

6. 14 Ekim 2009
  7. speedy-gonzales

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    kopuyor çünkü kısa kısa geliyr bazen elime normaldede çok uzun değil saçlarım boynumda falan kestirdim durum kötü yani

Kulaktan dolma şeyler olduğunu sanmıyorum
    Bioblas bi şampuan canım genelde saç dökülmesinde kullanılır.
    ve bazı yağlar işe yarıyor yada bitkisel ürün diyeyim geçen yıl gttiğimde doktorda badem yağını önermişti yerimseniben:nazar:

8. 15 Ekim 2009
  9. zuzu44

zuzu44 GuteZeitenSchlechteZeiten Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    senelerdir saç problemi yaşıyorum bioblas falan bunlar hikaye benim saçımın dökülmesini bırakın kopuyo resmen geçen kış saçla ilgili siteleri dolanırken bir site dikkatimi çekti 1 ay boyunca o siteyi inceledim sanatçılar bile kullanmış yorum yapmışlar 19 bitkinin karışımı şampuan ve yağ saç yağını haftada 2 kere sürüyorum şampuanıda her yıkamada muhteşem bişey şampuan saçlarımın dökülmesini durdurdu yağda saçımı uzattı zaten yağ saç uzaması için düzgün kullanınca gerçekten faydasını görüyorsunuz.ki benim saçlarım doğru düzgün uzamaz ama bu sayede uzadı ve kendine geldi 65 tl iki ürün pahalı gelebilir ama değer bence....

10. 15 Ekim 2009
  11. speedy-gonzales

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    Yılan yağı denedim bi ara şampuan ile beraber 7 yağ 1 şampuan 71 YTL
    ÖZelden Link verebilir misin?

12. 15 Ekim 2009
  13. ela

ela Guest

zuzu şampuanların saç dökülmesini durduğuna inamıyorum ama seni önceleri görmüştüm saç başlığında şikayetin geçtiğine sevindim bende bitkisel bir şampuan arıyorum şampuanın adı nedir birde kullandığın yağlar açarsan nerelerde satılıyor

14. 15 Ekim 2009
  15. speedy-gonzales

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    Daha detaylı bilgi canım yaw. :) :)