saçlarım dökülüyor çok fenaaaaa yardıım

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve duuyguu tarafından 7 Ekim 2009 başlatılmıştır.

7 Ekim 2009
    Konu Sahibi : duuyguu
  1. duuyguu

duuyguu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar kan tahlili yaptırdım herhangi bir vitamin eksiliği kansızlık veya herhangibir kotü şey çıkmadı.geçen sene saçımı boyattım 6-8 kere falan hatırlamıyorum sayısını ama hayatımda en büyük hatayı yaptım beyaz olmamasına karşı neyse işte sonra siyaha boyattım ve sondu 1 buçuk senedir boyanmıyor saçım ve bu sene hem çok kuru taranmıyor hem de aşırı dökülüyo ya azaldı saçlarm anlaşılıyor dışardan bakıldığında ve de inceldi.ne yapabilirim bana kesin sonuç söyleyin.içinde dimethicone olan butün şampuanları bıraktım 1 senedir kullanmıyorum bakım maskesi kullanıyorum onda da yok o madde,bitkisel şampuan kullanıyorum şampuandandır dedim kaçkere marka değiştirdim ama sorun saçımda.LÜTFEN KESİN SONUÇ ALACAĞIM BİRİŞEYLER YAZIN,HEM GÜRLEŞSİN HEM ONARILSIN HEM DE YENİLERİ ÇIKSIN LÜFEEEN.

2. 7 Ekim 2009
  3. mnkks

mnkks Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimde belirgin bi şekilde döküldü saçlarım ben priorin tabletlerini ve şampuanını kullanmayı düşünüyorum. kesin sonuç verirmi bilmiyorum. ama saçlaım herşeyi denicem :nazar:

4. 8 Ekim 2009
  5. benvehedeflerim

benvehedeflerim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sarımsak sarımsak sarımsak isimli topiğe bakın kızlar faydasını görürsünüz inşşşşş