Saclarim dügümleniyor Imdat

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve Antepligelin tarafından 26 Eylül 2009 başlatılmıştır.

26 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Antepligelin
  1. Antepligelin

Antepligelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selam kizlar,

ben uzun saclara hasta olan biri olarak yillardir saclarimi uzatmak icin ugrasiyorum, kirilmasin zarar görmesin diye hep örüyorum masallah upuzunda oldular ancak saclarim gittikce azalmaya basladi :KK43:

Saclarim zaten kivircik, artik resmen dügümlenmeye basladi saclarimi acana kadar mecbur saclarimi yoluyorum... Eskiden hic olmazdi böyle... Saclarim hizla azaliyor ne yapabilirim kizlar?

2. 26 Eylül 2009
  3. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    benimkide düğümleniyor canım.uğraşsan öyle atamazsın düğüm.madem örüyorsun saç kremi kullanmıyorsan kullan banyoda saçların kolay açılır.

4. 26 Eylül 2009
  5. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.560
    Ödül Puanları:
    163
    sadece yıkarken uçlarına saç kremi kullan cnaım o zmana düğümlenmez

6. 26 Eylül 2009
  7. Antepligelin

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kullaniyorum canim kullanmaz miyim, hemde en pahalisindan her yikanmamda bir kutuyu bitiriyorum! Bir fayda etmiyor!

8. 26 Eylül 2009
  9. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    saçlarını yıkarken tepede topladığında fazla karıştırmadan yıka. önce şampuanı eline al uclarına sür sonra tepelerine sürersin. bende tepede toplayıp yıkardım düğüm oluyordu. bir de hangi marka şampuan kullanıyorsun. ben gliss kullanıyorum. hem şampuanı hem saç kremini. saçlarıma çok iyi geldi. birde duştan sonra saça sıkılan sprey var. onu kullanabilirsin. ya da kuaförlerde mavi sular var onlardan da alabilirsin. umarım sorununa çözüm olur. yerimseniben

10. 27 Eylül 2009
  11. Antepligelin

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sagol canim dediklerini bir deniyecegim belki bir faydasi olur.... Garnier kullaniyorum bende, bugüne kadar bulabildigim en iyi sac kremi. Saclarimi kivirip top haline getirip sikica bagliyorum ondan kaynaklanabilir mi acaba bilmiyorum...

12. 27 Eylül 2009
  13. MeLoDi

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    saçlarını sakın öyle kıvırma güzelim. ya at kuyruğu yap ya da ör. buda saçını karıştırabilir. duştan sonra dediğim gibi mavi su bulabilirsen kullan. saçların çok kolay taranacak.

14. 27 Eylül 2009
  15. ela

ela Guest

valla en iyi çözüm kestirmek bende yeni kestirdim hemde uzun saçlı göründüğümden daha genç yaptı ve de saçlarıma can geldi resmen.

16. 27 Eylül 2009
  17. nnilxuxfern

nnilxuxfern pocahontas Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    benimde düğümleniyor fakat ben hiç saçımı taramam yıkar çıakrım toplarım sürekli tepeden ve haliyle düğüm oluyo sora doğru kuaföre zorla açıyolar

kıvırcıksa saçların normaldir en iyisi kestirmek

18. 27 Eylül 2009
  19. MeLoDi

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    kızlar saçlarınızı mutlaka tarayın hergün bende aynı hatayı yapıyordum. artık hergün tarıyorum. saçlarınızı nemlendirip gerekirse durulanmayan krem sürerek veya mavi su gliss sprey kullanarak tarayabilirsiniz. saçı taramamak hem kırar hem düğüm yapar. hatta yatmadan önce bile tararsanız iyi olur.