saçlarım iki renk oldu acil yardım lütfennn:)))

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve bertsina tarafından 10 Eylül 2010 başlatılmıştır.

10 Eylül 2010
    Konu Sahibi : bertsina
  1. bertsina

bertsina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar yardım edin lütfen. yaklaşık 1 ay önce salarımı boyattım karamel tonlarnda bi renge.ama saçlarım diplerinden yarısına kadar karamel oldu,alt kısımları çok daha koyu oldu.daha önceden saçımda boya vardı heralde oyüzden tutmadı .başta çok önemsemedim ama artık gözüme çok batıyor.hangi renge boyamam lazım ki hertarafı aynı renk olsun bide nasıl boyamam önce diplerimi uçlarımı boyamalıyım?

2. 10 Eylül 2010
  3. BBD

BBD 91-----> 77,3 Üye

Beğenildi:
    6.639
    Ödül Puanları:
    188
    benim de vakti zamanında böyle olmuştu. siyah boyanın açıldığı yerlerde boya koyu tuttu kendi saçımda açık durdu kulak hizasına kadar. ben uçlarının rengine yakın boyayarak bi süre öyle kullanmıştım daha sonra giderek açtım rengi sorun olmadı =) bir de saçların uzunsa kestirmek en etkili çözüm

4. 10 Eylül 2010
  5. bertsina

bertsina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saçlarımı boyatmadan önce kestirmiştim zaten kısa yani.uçları kahverengi gibi ama çok koyu değil.hangi kahveye boyasam acaba?bide önce uçlarımı boyamam lazım canım

6. 10 Eylül 2010
  7. BBD

BBD 91-----> 77,3 Üye

Beğenildi:
    6.639
    Ödül Puanları:
    188
    benim boyadığım renk kızıldı ve ben kahve kızıla boyayarak kapatmıştım aradaki farkı. Boyayı her zamanki gibi sürmüştüm, hani hiç bir yerinde daha fazla bekletmedim. Sn de uçlarındaki renge yakın bir boyayla boyarsan kapanır sanırım. Ama daha tecrübeli arkadaşlara da danışmak lazım =)