Saçlarım konusunda yardım istiyorum

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU1 tarafından 29 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar beni takip edenler bilir bu forumda benim saçlarım açık kumralken sarı yaptım sonra sarının üstüne açık küllü yaptım buda yaptığım en son şey oldu...
    Ne yapıcağımı bilemiyorum saçlarım kısa kütten biraz uzun dalgalı...
    Ben beyaz tenli ve çok açık yeşil gözlüyüm daha önceleri siyah ,kızıl,son olarakta sarıyı denedim ama küçükken sarışın olduğum halde sarı yüzümü soluk gösterdi sanırım sarı bana
    yakışmıyorsenağlama

Şuanda saçlarımdan nefret ediyorum doğal olarakta bunalıma girdim lütfen yardım edin renk konusunda aranızda belki benim gibi olanlar vardır ne yapıcağımı şaşırdım valla ..Sİzlerden yardım bekliyorum arkadaşlara.s.

2. 29 Mayıs 2008
  3. asistan27

asistan27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım öncelikle geçmiş olsun demem gerekir heralde, bende beyaz tenli ve yeşil gözlüyüm bende senin gibi birara saçımdan sıkılıp renk değiştirmek istemiştim iyiki yapmamışım. bizim gibi bayanlara koyukahve ve kahve gider diye düşünüyorum sarı beyaz tenlide solgun gösteriyor sanki anemi varmış gibi sanada tavsiyem iyi bir kuaförde saçının rengini koyulaştır yakışacağına inanıyorum ben çok memnunum iyikide sarı yapmamışım.

4. 29 Mayıs 2008
  5. EU1

EU1 Guest

evet haklısın ya normalde küççükken saçlarım sapsarıydı şimdi neden yakışmıyor anlamadım:S tenim çok beyaz ve gözümün rengide öyle gri yeşil gibi o yüzden sanırım sarı yakışmıyır oysaki çokta özeniyordum zaten küllü yaptım beğenmedim onuda yeşil gibi oldu:s

çikilota rengi nasıl bana yakışırmı yada başka renkler koyu kumral falan filan nasıl durur?
    böyle hem dükkat çeksin hemde göz rengime uysun istiorum::S

6. 29 Mayıs 2008
  7. asistan27

asistan27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    benim saçlarım koyukahve 3.00 a boyuyorum hep normaldede siyaha yakındı saçlarım buda tam uydu herkes beğeniyor sende mesela kahveye boyayabilirsin yada dediğin gibi çikolata falan gözlerin ve teninle uyum sağlar açıkcası ben memnunum eşimde beğeniyor bazen değiştireyim rengini diyorum yok sen böyle güzelsin diyor.
    tarifine göre değerlendirdim seni kahvenin her tonu gider beyaz tene ve renkli göze. bence biran önce boya zaten sarıdan koyuya dönüşte bile saçın renginin oturması zaman alıyor koyuya bile boyasan sarıdan dolayı renk daha açık tutuyor , ama sen yinede bir kuaföre göster bakalım ne diyecek.

8. 29 Mayıs 2008
  9. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim arkadaşım senin gibiydi ,sarı yakıştı ama solgun gösterdi imajını buldu sonra koyu kızıl yani kahve kızıl karışımı bir renk çikolata kahve de olur en çok yakışan o oldu

10. 29 Mayıs 2008
  11. gxoxzdey_85

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bak sen kıızıl ve siyah denemişsin hangisi daha çok içine sindi?

12. 29 Mayıs 2008
  13. EU1

EU1 Guest

Açıkcası gözdeyciğim siyah ne biliyim hep siyahtı zaten sıkıldım siyahtan yakışıyordu fakat ne biliyim ya hep siyahtı...Kızılıda kullandım ama hem eşim sevmiyor kızıl hemde çok akıyor falan sürekli yenilemek lazım oda saçları çok yıpratıyor açıkcası kızılda olmaz
    Çikolata rengi diorum ama oda sarının üstüne nasıl durur bilmiyorum açıkcası şaşırdım kaldım ne renk yapim die ....işte avatardaki resim benim ama orda gözler mavi çıkmış normalde gri-yeşil gibi çok açık bi renk hem dikkat çeksin hemde göz rengime uyan bi renk istiyorum
    Sarıyla yüzümün hatları kayboldu sanki kendimi aynada beğenmez oldum ki çok özenerek yapmıştım:KK43:
    bide üstüne küllü yapınca iyice tuhafa bi renk oldu şimdi bi hafta bekleyip bi renk yapıcam ama karar veremedim dediğim gibi sizlerinde görüşlerini alıp öyle yapmak istiyorum

14. 29 Mayıs 2008
  15. EU1

EU1 Guest

bide aynı avatardaki saç boyutu ve modelinde saçlarım dalgalı...

16. 29 Mayıs 2008
  17. gxoxzdey_85

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim siyah yakışmakla beraber çok sert bir ifade verebilir bence
    ben de kızıl derken kahve kızılı önerdim yani çikolata kahve de o ton zaten bence çok ideal
    ama küllü bir rengin üzerine çikolata kahve yapılır mı nasıl yapılır pek fikrim yok önerilmiyor ama sözü burda küllümango ya devrediyorum:))
    bu arada bunalıma girme cnm ya saç çok önemli ama olsun kendini çok üzme zaten açık tenlilerin çok açı ksarı hele de küllü yapması riskli bence solgun bir ifade demektir ama ben sen öyle bir tarz istiyorsun diye düşündüğümden yorumda bulunmamıştım

18. 29 Mayıs 2008
  19. EU1

EU1 Guest

saolsın canım benim çok teşşekür ederim yardımların için ama işte bi kadını gösteren şey saçları olduğu için istediğim gibi olmayınca direk moral sıfır oluyorsenağlama

bak biide bi renk buldum sence bu renk ne renk bide bana yakışırmı?