saçlarım koptu!!!

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve aylin86 tarafından 25 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : aylin86
  1. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar moralim:1no2: sıfır 3 hafta önce oryalle açtırmıştım saçlarımı hatırlayanlar vardır dün zeytinyağı badem yağı yaptıktan sonra yıkadım saçları zaten saçlarım yanmıştı uçları çok kötü duruyordu neyse kurumaya başlayınca arka kısımlardan rengine bakmak istedim fakat tuttuğum yer yarıdan itabaren elimde kaldı şok oldum:1shok:senağlamaşimdi sağlıklı uzaması için kestirmek istiyorum başka çarem yok zaten saçlarım şuan omuzlarımın biraz altında ve katlı yanık olan yerler 3 4 parmak biryer acaba kısa bir model yaptırsam kullanabilirmiyim benim saçlarım dalgalı ve kuruyunca kabaran cinsten ne dersiniz varmı bir model yaptırabileceğim ben bir kaç model buldum birde siz bakın bakalımCADIARZU nasıl bişey yaptırayım fikirlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürlerfisfisfis BEN BEĞENDİĞİM BİR KAÇ MODELİ EKLİYCEM AŞAĞIYA..

2. 25 Ağustos 2008
  3. alex

alex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    modeller görünmüyor canım...

4. 25 Ağustos 2008
  5. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

6. 25 Ağustos 2008
  7. dmple

dmple Guest

saçların yanmış canım benimde başıma geldi çekince lastik gibi uzayıp kopuyo..yani sen kestirmesen de kestirsen de o sen senden ayrılıyo malesefbenneyaptımki
    ben kızıl belimdeki saçlarımı açtırdım naylon gibi oldu omzuma kadar kestirdim ilk kuaföede daha sonra baktım hala yanık içinde çenemin altında ara garip bi boy kestirdim..şuanda elseve in kırmızı olanını ve biopon maskesi kullanıyorum yumuşatma işine yaradı ama hala 2 parmak kadar yanıklar var:çok üzgünüm:

http://www.sacmodelleri.org/orta_sac_modelleri/index.php bu sitede saç modelleri varşutarafagitti

8. 25 Ağustos 2008
  9. dmple

dmple Guest

10. 25 Ağustos 2008
  11. chantyclarie

chantyclarie Guest

canım saçlarım dalgalı diyosun bence en uygun ve güzel modeller 2. ve sonuncu sıradaki diğerlerini fönle kullanman gerekli öyle durması için ve senin saçlarının tekrar kendine gelebilmesi için fönden falan da uzak durman gerekli bir müddet
    ben 2. sıradakini çok beyendim gerçekten
    en sondakini de dalgalı olarak kullanabilirsin çok hoş modeller

12. 25 Ağustos 2008
  13. XSXimal

XSXimal Üzeni yolla... Salla... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Geçmiş olsun canım a.s.
    Modelleri göremedim ama kabaran saç yapım var demişsin. Genelde böyle saçlar için düz kesim önerilir. Katlı kesimde saçlar daha kabarık ve dağınık durur. Ama saçın yandığına göre yine katlı kesim yapılacak gibi...

14. 25 Ağustos 2008
  15. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben en çok en sondakini beğendim ama kullanabilirmiyim bilmiyorum sizce hangisi daha iyi...

16. 25 Ağustos 2008
  17. XSXimal

XSXimal Üzeni yolla... Salla... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Şimdi gördüm saç modellerini, benzer modeller koymuşsun.
    2. ve 4. sıradaki modeller saçlarında ki yanıkları daha fazla temizler.
    Şekillendirmek ve bakım yapmak içinde durulanmayan bakım kremlerinden kullanabilirsin bence.

18. 25 Ağustos 2008
  19. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslında kabarıyor ama şekillendiriciyle falan yatışıyor bide öyle aman aman kabarmıyo offff çok kararsız kaldım...