Saçlarım kopuyor mu?

Konusu 'Yıpranmış Saçlar ve Çözümleri' forumundadır ve kiss mee tarafından 14 Eylül 2008 başlatılmıştır.

14 Eylül 2008
    Konu Sahibi : kiss mee
  1. kiss mee

kiss mee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya saçlarım elimle çekince tutam tutam saç gelio röfleli ve yıpranmış yani kırıklar çok fazla ama

1 aya kadar röfle yaptırcam ve yaptırmam şart çünki ii bi kuaför buldum derdimi istedigim rengi o anladı ve bütün tiyoları ögrendim ve dügün var şimdi arkadaşlar ozaman akadar saçımın kopmasını o röfleden nasıl en az zararla çıkarım bu konuda yardımlarınızı bekliyorumm

2. 14 Eylül 2008
  3. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    canım yapma öyle, ben de sürekli elimle saçımı çekerim ve sürekli de saçlarım elimde kalır. röfle ile ilgili yorum yapamıyorum; çünkü hayatımda röfle boya vs işlem yaptırmadım. ama çekme saçlarını kaydirigubbakcemile

4. 14 Eylül 2008
  5. EU1

EU1 Guest

anladıım kadaryla saçlar cok yıpranmıs durumda. bunu en aza ındırmek ıcın her gun bakım yap
    1gun badem zeytınyagı karıstr sür bı gun farkı bişi bıgun baska bişi. bı aya kdr toparlarsın saçlarını.

6. 25 Eylül 2008
  7. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    röfleni
    n üzerine tekrar röfle olmaz canım çok çok kötü bir olay olur dip röfle yaptırabilirsin açılmış saçın üzerine tekrar açıcı saçın yanmasına neden olur yaptırmamanı şiddetle öneriyorum

8. 25 Eylül 2008
  9. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Benimkide tutam tutam kopuyor, saçlarım sağlıklı görünüyor ama elime bir sürü saç geliyor, bence mevsimlerden kaynaklanıyor, bu mevsimde çok dökülüyor, birde beslenmemizde çok etkili. Saçlarım uzun olduğu için bakım falan yapamıyorum ben, havalarda soğuk zaten kim uğraşcak onlarla.