Saçlarım lastik gibi uzuyor

Konusu 'Yıpranmış Saçlar ve Çözümleri' forumundadır ve dale tarafından 19 Mart 2010 başlatılmıştır.

19 Mart 2010
    Konu Sahibi : dale
  1. dale

dale Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm kızlar.. Ben 4 yıl kızıl saç kullandım sonunda sıkıldım ve kuaföre gidipo açtırdım sonra üzerine açık kumral boyandı ve 3 gün sonra röfle yaptırdım.. Kuaförden çıktığımda saçlarım fönlüydü ve bişiy anlamadım ama eve gidip yıkayınca şokkk oldumm :KK43:(( saçlarım lastik gibi uzuyor kupkuru mısır püskülü gibi taranmıyor:KK43:((( loreal professıonel absoult repair (aşırı yıpranmış saçlar için onarıcı bakım) şampuanını ve maskesini aldım yıkadım ama daha 2. yıkamam pek bi fark yok.... bana tavsiye edebileceğiniz bişiy varmı nolur yardımmmm bu arada saçlarımı da kısacık kestirdim ama halen lastikler duruyorrr:KK43:(((

2. 19 Mart 2010
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Kuru ve yıpranmış saçlar için Watsons'tan aldığım ballı maskeden memnunum ben.Saçlarım yıpranık değil ,ama uçları kuru ben memnun kaldım.Sonra saçı yumşatan,canlılık kazandıran serumlardan uygulayabilirsiniz.Ürünleri uzun süre kullanın,işe yaramıyor diye kenara atmayın,verim alırsınız kesinlikle.bayanssulusmile

4. 26 Mart 2010
  5. spare

spare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim de saçlarım aynı durumdaydı. kuaförüm banyodan sonra saçlarına elma sirkeli su dök ve öyle bırak kurusun dedi.ya da pirinci haşlayıp suyunu süz ve suyuyla saçlarını yıka bunlar saçı sertleştirip lastik gibi olmasını önlüyo

6. 26 Mart 2010
  7. Cns_Tgy

Cns_Tgy Nazarlardan koru Allah'm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benımde saçlarım hiç bi işlem görmediği halde (boya,röfle v.s) sizinki gibi.taramakta zorlanıyorum..ve lastık gibi uzuyo ..:KK43:

Son düzenleme: 26 Mart 2010
  8. 30 Mart 2010
  9. dale

dale Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar çok teşekkür ederim.... tek korkum saçlarımın tamamen dökülmesi ellemeye korkuyorum her kuaför farklı bi maske öneriyor ama artık kuaförlerden de korkuyorum o yüzden evde bişiyler yapmak istedim... tekrar teşekkür ederim hepinize ayrı ayrı....

10. 30 Mart 2010
  11. angel22

angel22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    aynı durum benimde başıma gelmişti malesef saçlarınız yanmış devamlı kestireceksiniz dipten sağlıklı saçlarınız uzamaya başlayacak anca o zaman kurtulunuyor lastik gibi uzayan saçlardan

Violet Life bunu beğendi.
  12. 30 Mart 2010
  13. leyla mecnun

leyla mecnun her anım AŞK olsa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ANGEL22 arkadaşımıza katılıyorum benimde başıma böyle kuaför hatası geldi onlara söylüyorum çünkü nezaman boyayı yapacağımızı onların bilmesi lazım alsanaalsanasmile arkadaşın dediği gibi sürekli kestiricen yolu yok yanii ben neler kullandım kesmeden geçmedi şimdi şükür uzadıda neyse inşallah seninkide geçer nediyim.. boshayallersmile

14. 2 Nisan 2010
  15. demode

demode Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benimde başıma aynı şey geldi koyu kestane saçlarımdan 2 senedir sıkılmıs ve actırmak istemiştim açtı en basta renk sorunu yasadım cok kötü turuncu gb bi renk oldu daha sonra biraz koyulastırdım eve gelip dusa girdigimde saclarım resmen dipten itibaren lastik gbydi elimde kalıcak die korktum baya bi arastırdıktan sonra biraz elma sirkesi bepanten ampül ( doktora yazdırabilirsiniz) badem yagı ve yılan yagı karısımı yaparak 2 st beklettim 2. yapısım ve inanılmaz derecede düzeldi yani hala yanık ama lastik gb degil ve yumusacık tabi dustan sonra durulanmıyan bakım kremlerinide kullanmanızı tavsiye ederim ayrıca yılan yagı sacı cok daha cabuk uzatıyo diolar bakalım uzun süre kullanmayı düşünüyorum

16. 2 Nisan 2010
  17. demode

demode Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu arada yazmayı unutmusum bu karısımın içine birazda zeytin yagı koymayı unutmayın:eek:

18. 5 Aralık 2011
  19. cinarefe

cinarefe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31

aynısı benim başıma geldi saçlarım yaktılar aşırı derecede yıprandı yıkadıkdan sonra mümkün değil açılmadı 2 gün tarayamadım kuaföre gittim ama bilindik ünlü bir kuaföre saçlarımı kestirmek istemedim çünkü uzun belimi geçiyorlar kıyamadım kuaför bana keratin bakım uyguladı 3 kere 3 gün arayla inanki saçlarım eskisi gibi oldu sağlığına kavuştu keratin bakım şampuanı yada kremini alma bir işe yaramaz kuaförler ml ml sürüyor evde asla kendin yapamazsın maliyeti 50tl ya da 60tl arası şimdi mutluyum saçlarım upuzun sağlıklı ayda birkezde yaptıracağım

eclecticvegan bunu beğendi.