Saçlarım,lütfen bakınız

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve thebabes tarafından 23 Aralık 2009 başlatılmıştır.

23 Aralık 2009
    Konu Sahibi : thebabes
  1. thebabes

thebabes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Öncelikle merhaba ben 14 yaşında şuan 8. sınıf okuyan bir gencim . Saçlarım her zaman düzdür sadece uçlarında hafif bir kıvrılma vardır. Saçlarım bu yaz göğsümdeydi herşey harikaydı taki evimize o düzleştirici gelene kadar :) düzleştirici geldiğinde hep düzleştirdim kırıldı bazen duş alıyodum acelem olduğunda ıslakken düzleştiriyodum ve CIZZZZZ! sesler geliyorduu .. saclarım hep yandı . Biraz kestirdim çünkü saçlarım uzamıyordu yanık ve kırıklardan dolayı ama saçlarım kat kat olduğundan tüm yanık ve kırıklar gıtmedi . Onların gitmesi için baya bi kestirmem gerekiyordu neyse saçlarımı kestirdiğimde göğsümün biraz üstüne gelmeye başladı . Krık ve yanıklar hala gitmediği için saçlarım uzamamaya devam etti . Bigun aynaya bakıyodum artık delirmiştim saçlarımın uzaması gerekiyordu makası aldım elime acaba omzuma kadar küt kestirsem ne olur dedim ve bir bakmışım kesmişim . Mecbur hepsını kestim tüm kırık ve yanıklar gitti . kendim yaklaşık 1 ay önce kestim hafif hafif uzuyo . . fakat ben belime gelsin istiyorum internette birçok tarif var . bilmemne otuyla bişeyi karıştırın kafanıza masaj yapın vs. bu otları nereden bulacağımki .. bir tarif buldum soğuk suyla kafanıza masaj yapın bu tarifin altına yapılan yorumları okuyordum tüm yorumlar olumluyudu .. '' 3 hafta once denemeye başladım inanamadım harika bir uzama sözkonusu '' gibi yorumlar bunu kesin deneyeceğim .. bide şöyle bir tarif var çokta kolay . Yumurta sarısıyla zeytin yağını karıştırıp saçlara sürüp masaj yapın . Denemek istiyorum ama iğreniyorum gerçekten .. Saçlarımı daha çabuk yağlandırmazmı .. Buyrun sanki size hayat hikayemi yazdım :) Ama gerçekten uzun olmasını istiyorum sokakta uzun saçlı insanlar gördüğümde gerçekten özeniyorum .. Yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum .. Saygılaaar :)

2. 23 Aralık 2009
  3. NisaNurum

NisaNurum Canım Kızım Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım evet bu karışım gerçeketn işe yarıyor benim eşim bekarken çok yaparmış bunu ve saçlarıda uzundu onun dediği de şu onu hergün saçıma yapardım sürerdim 1 ayda kısacık saçlarımı omzuma kadar getirdim dedi bunu bi kaç kişiden daha duydum denemekte fayda var diyorum zeytin yağı zaten mucizevi bişi saçların o yanıkları kırıklarıda yok olucak dene bence

4. 24 Aralık 2009
  5. athom

athom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm, ben de siteye yeni üye oldum..ani bir kararla -senin gibi- göğüs hizasındaki saçlarımı kısacık kestirdim..birkaç aydır nasıl uzatacağımı düşünürken burada zeytinyağlı yumurta sarılı tarifi buldum .. yakaşık 3 haftadır uyguluyorum (haftada 1,bazen 2 kere)...herkes saçlarımın daha çabuk uzamaya başladığını söyledi,uzamasından ziyade parlak ve bakımlı görünüyor ki,boyadan dolayı mahvolmuş saçlarım vardı..uzun lafın kısası ben de dene derim...

6. 24 Aralık 2009
  7. ceylansuyum

ceylansuyum n€f€simmmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bişey sorabilirmıyım ben bır cok karışım duydum ben bunların hepsını yapsan ne olur sacıma zarar verır mı

8. 24 Aralık 2009
  9. KKdeLySi13

KKdeLySi13 Guest

En sevmediğim şey , kırık kısa saç yanma felan. Sendede suç varki.. Keşke cızz seslerini duyarken ileriyi düşünseydin canım benim. neyse kökü sende elbet kendine gelir canım.. yapıcaksın sana inanıyorum..

10. 24 Aralık 2009
  11. thebabes

thebabes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tamam deneyecegim .. yinede farkli yontemler ariyorum

12. 24 Aralık 2009
  13. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    annem küçükken benım saçıma zeytınyağı ve yumurta sarısı karıştırıp sürerdi. uzuyor mu hatırlamıyorum ama çok sağlıklı canlı parlak oluyor..

14. 24 Aralık 2009
  15. Takirika

Takirika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım, sen zaten gelişim çağında olduğun için saçların hepimizden daha çabuk uzuyordur eminim... sen farkedemiyor olabilrsin ama öyledir:KK66:))
    ama bakım için zeytinyağı süperdir... hem de doğladır...:KK66: zeytinyağına devammm:KK66:))

16. 24 Aralık 2009
  17. leylek82

leylek82 çok zor bazen.... Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    yavrucum daha 14 yaşındasın ya
    anlamıyorum iki ay geç uzasın nolucak
    ne kesiyosun kendi kendine saçını
    o hooo hele çocuk doğur saçının yarısı gitsinde o zaman düşün nasıl saç çıkarırım diye
    şükret saçın var uzamıyo dert arama kendine ya:eek:lmaz:

18. 25 Aralık 2009
  19. mavi_patikli

mavi_patikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.630
    Ödül Puanları:
    163
    aynen valla ben çocugu doğurdum yarısı gitti o gür saclarımın..
    kansızlık sacı cok döküyorrr çookkk.. :gitme: