Saçlarım neden istediğim renk olmuyor,lütfen yardım!!

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve dersane tarafından 10 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : dersane
  1. dersane

dersane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Kızlar saçlarımı iki ay önce koyu kahveye boyamıştım.İki ay sonunda koyu karamel bal köpüğü arası bir renk yapmak istedim.Bunun için kuaföre gittim ama benden bir boya için 130 tl istedi.Ben sonuçta röfle veya perma istemedim.Sonra gidip Lorealin akaju kahvesini aldım,kutudaki renk istediğime yakın diye.Evde boyadım,ama saçlarımın dipleri kutudakine yakın olyrken geri kalan kısımda değişme olmadı.Ne yapabilirim kızlar lütfen fikir verin.Evde kendi başına bu işi yapabilen var mı?:çok üzgünüm:

2. 10 Mayıs 2010
  3. dersane

dersane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Neden kimse cevap yazmıyor:KK43:

4. 10 Mayıs 2010
  5. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    koyu kahveye boyamışsın saçını.koyu kahveden daha açık renklere saç rengini açtırmadan boyayamazsın.kuaförün 130tl istemesinin nedeni de bu.önce saç rengini açıcak sonra boyayacak.evde kendin bal köpüğü yapıcak kadar açamazsın ama akaju kahve boyayabilmen için yeterli açıklıkta açabilirsin.palette yoğun renk açıcı al iki kutu.saçın turuncu olucak renk açıcılardan sonra.üzerine akaju kahve boyadığın takdirde istediğin rengi elde edersin.ama dediğim gibi karamel bal köpüğü için kuaföre gitmelisin.

6. 10 Mayıs 2010
  7. dersane

dersane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Teşekkür ederim Nessca.Palette yoğun açıcıyla kendim açabilir miyim.Yakmaz değil mi saçlarımı?

8. 10 Mayıs 2010
  9. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar zarar vermiyo paletteninki.ben annemin saçını açmıştım onla geçen hafta.ama portakal rengi oluyo korkma öyle görünce kendini.üzerine boyucaksın başka renk zaten.kolestonun açıcısını alma ama o yıpratıyomuş çok.

10. 11 Mayıs 2010
  11. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    canım saçını açma bence ya bende aynı senin durumundaydım hatta benim saçım siyahtı yarısı siyah yarısı kendı saçımdı karamel istiyodum 4 ay düzgün bir işlem uyguladım ve şu anda saçıma herkes bayılıyor senın kahve olduguna gore 2,3 ay benım yaptıgımı yapsan ıstedıgın rengı ala ala tutturursun hemde az bır parayla,ben neler yaptıgımın konusunu acıp orada detaylı anlatmıstım konu baslıgımı bulursam lınk vereyım bak resımlerde koymustum bulamazsam ve ıstersen detaylı anlatırım sana

12. 11 Mayıs 2010
  13. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
  14. 11 Mayıs 2010
  15. dersane

dersane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Ayşecim çok teşekkür ederim canım ilgin için.Canım saçlarının son hali tam benim istediğim gibi.Yalnız canım dediğin boyayı ben bilmiyorum.Koleston,palette,loreal gibi markalarla da bu işi yapabilir miyim?Canım bana aşama aşama yardımcı olursan çok sevinirim.Şu an saçımda akaju kahve var.Dört gün falan oldu boyayalı.Üzerinden ne kadar zaman geçmeli,yardımlarını bekliyorum canımcım

16. 11 Mayıs 2010
  17. dersane

dersane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Canım sana da çok teşekkür ederim.Ama diğer topiklerde okuduğum kadarıyla renk açıcılar saçı matlaştırıyor hatta yakıyormuş.Ben de çok korkuyorum açıkçası.bilmiyorumkismile

18. 11 Mayıs 2010
  19. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim sen bilirsin.ben aylarca saçımın rengini değiştirmek için bekleyemediğimden sana kısa ve nerdeyse zararsız yolunu söylemiştim.sonuçta saç senin saçın.sana hangisi daha uygun geliyorsa onu yaparsın.