Saçlarım rengarenk oldu,kumral tonlarında boyasam düzelir mi?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU1 tarafından 25 Nisan 2008 başlatılmıştır.

25 Nisan 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

mrb kızlar sizden bişey hakkında yardım istiyorum benm saçlarım omuzlarımın altında uzatmaya çalışıyorum ama bi yalnış yapıp röfle yaptrmıştım saçalrım sarı ama daha güzel olması için benm saçım küllü sarı oldugu için dipten çıkan çok koyu gibi görünüyo röfle sarısı çok açıktı çünkü yıprandı kremsiz açılmıyor uçları çok kırılıyor bende eski saçıma döndürmeye karar werdim 5 6 sn çıktı ama çok kötü görünüyo yarıya kadar koyu sarı sonrası açık sarı acaba kumral yapıp uzatmaya bıraksammı röfleler gitsin die yoksa sabredeyimmi bilemedm akıl werin kızlar kumrala boyayan warmı yıpratıyomu oda saçı

2. 25 Nisan 2008
  3. burcumm23

burcumm23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence ilk olarak saçlarının kırıklarını aldır tekrar boya yapsan yine yanıcak saçların bi süre saçına uygun maskeyi uygula yazada şöle bi güzel boyarsın yani saçını şuan kimyasal maddelerden uzak tut yasakkelime

4. 30 Nisan 2008
  5. bebisim54

bebisim54 Guest

herhangi bi boya alip saclarini boyama.cünkü saclarin sari oldugu icin yanlis bir boya sürersen yesere bilir sari olan yerler.kuaföre boyat.ben sana bir tarif vereyim benim sacima cok iyi geldi bu arada bende kuaförüm.haftada 2kere kullan sana o sampuani:

dalin sampuanina yilan yagi.badem yagi.jojoba yagi karistir.herpsinden birer kapap dök ve karistir sampuanina.

6. 1 Mayıs 2008
  7. Princess

Princess Guest

kahverengine boyatmak falan sarı kadar yıpratmıyor,ama sonuçta kendi saçın gibi de değil.. sabredebiliyorsan biraz bekle uzasın.
    ama bence koyu rengin alt kısmında sarı olan saçlar da çok hoş duruyor.

8. 3 Mayıs 2008
  9. bebisim54

bebisim54 Guest

bende bastan affaladim ama yani okadarda igrenc degil:)