Saçlarım sarı, kaşlarım simsiyah :(

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve fkseyk tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : fkseyk
  1. fkseyk

fkseyk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar kaşlarımın rengini sesu'yla kırmaya karar verdim ama bi sorum olacak: fazla bekletirsek turuncu gibi kötü bir renk oluyormuş. Peki ben kaşlarımın rengini açtıktan 2 hafta sonra, diplerim çıkmaya başladığında, tekrar sürüp 1 dk bekletirsem bu sefer uçlardaki kısımlar turuncu olmayacak mı? Çok kesemiyorum kaşlarımı yeterince ince zaten. Ya da önerebilceğiniz bir boya var mı evde kendi kendime yapabileceğim?

2. 15 Ağustos 2010
  3. delfin

delfin livamoda.blogcu.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saçına sürdüğün boyadan kaşlarına sürüp 2 dakika beklesen burda bi arkadaş yazmıştı.

4. 15 Ağustos 2010
  5. fkseyk

fkseyk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Saçlarımı kuaföre boyatıyorum. Malum kaş en fazla 2 hafta dayanıyor. O yüzden evde yapabileceğim bişiler arıyorum.

6. 26 Ağustos 2010
  7. bushraa

bushraa "Kasım'da aşk başkadır.." Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canlarım ben sesu kullanıyorum arkadaşımızın tespiti doğru,2. yaptığımızda uçlar truncuya yaklaşıyor.ama ilk kullanımda cok güzel oluyor.sac boyası sürmeyin talimatlarda öyle yazıyor.tüy sarartıcı cok iyi bence.evde kendim yapıyorum.söyle bi yöntem geliştrdim.2. yapışımda trunculuğu önlemek için spatulasıyla daha cok diplere dürüyorum.üstüne yaymıyorum kremi.ama sunu diyim,siyah olmasından iyidir truncuya yanaşması.dikkatli gözlemleyip sürün.o zaman bişe olmaz.ben asırıya kaçınca.baktım uçları daha acık oldu.boyoyorum hafif kalemle.ve artık kaşlarımı sarartmadan duramıyorum.eski resimlerime bakınca daha önce niye yapmadım diyorum.yüzümü yumuşatıyor.ohh bee
    yaşa sen kk :enbuyukkk: iyki öğrendim bu yöntemi.kolay gelsin arkadaslar hihoyyyt

8. 26 Ağustos 2010
  9. bebishim

bebishim kk'nın pamuğu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    Kas rengıyle oynama derım bence yapmacık duruyor bazısı ,ısının ehlı bırının yapması lazım genede sen bılırsın

10. 26 Ağustos 2010
  11. sangs

sangs good girl gone bad ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    zararı olmaz mı cnm ya sesunun

12. 27 Ağustos 2010
  13. fkseyk

fkseyk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bebishim haklısın aslında rengiyle oynamamak lazım ama kaş telim de kalın benim gerçekten çok çirkin duruyor:/ yoksa ben de uğraşmak istemiyorum hiç. kuaföre boyatıcam ilk zaten de sonrasında 2 hafta sonra aktığında napıcam? sesu'nun verdiği turunculuk çok mu bushraa? yakından bakınca falan mı belli oluyor sadece yani? üff ne zor işler.

14. 28 Ağustos 2010
  15. bushraa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben kuaförde boyattım 2 günde zaten onunda dibi geliyor,ve boya ifademi kaybettirmişti bana.hemen düzelttrdim.sesuyu kk da okudum.amann dedim ne olcak sanki bi deneyelim.denedim ve ilkinde asırı memnun kaldım.azcık beklet.sürdüm.sildim baktım,sürdüm sildim.kontrollü bi şekilde. benim kaşlarımda simsiyah.kalın telli değilsede.istedigim tona getrdim braktım.e onunda dibi geldi.yine sürdüm.fakat bu noktada dikkat etmeli.cünkü altı siyah üstü acık renk oldugundan,kremi uygulayınca altı acayım derken üst zaten acık renk oludundan dah cok acılyor rengi.söyle yapın.spatulayla diplere yapın daha cok.üste yaymayın.siyahlara uygulayın.hep yapıyorum.ki memnun kalmasan bile 2 haftada tamamen düzeliyor.napalım :gitme: sarı saclı olunca siyah kaş sırıtıyor.hem aynada kendimi böyle dahaiyi hissediyorum.sacımla uyumlu bi kaş .canlarımmopuyorumnanaktan buyrunnnnnnnnn

16. 28 Ağustos 2010
  17. doLunaay

doLunaay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    41
    tüy sarartıcı

18. 28 Ağustos 2010
  19. bushraa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayır canım ben denedim,herhangi bişeyini görmedim.bende kk dan okuyup uyguladım a.s