saçlarım sünüyo

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve alindra tarafından 19 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : alindra
  1. alindra

alindra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle herkese merhaba.
    benim saçlarım siyahdı ve bir sene önce boyatmıştım bayada uzundu
    fakat iki hafta önce saçlarımı boyattım bakır tonlarında şu anda
    yanlız bi sorunum var :1no2:

saçlarımın uçları yandı ve ne yazık ki biraz kestirmek zorunda kaldım :kızgın:
    birde şöyle bi şey var ki saçlarımın ucları çok tuhaf oldu saçlarım ıslakken yani yıkandığı zaman böyle lastik gibi tuttuğum zaman sünüyo senağlama kuaförüme söyledim bunu zamanla geçer,sen saçlarını yıkama ben yıkayıp fönlerim diyo ama şaşırdım kaldım ben ayrıca saçlarım fönlü değilken resmen yün gibi oluyo mecbur örmek yada toplamak zorunda kalıyorum bende
    bununla ilgili bilginiz yada bi tavsiyeniz varsa gerçekten sevinicem :eek:

Son düzenleme: 19 Mayıs 2008
  2. 19 Mayıs 2008
  3. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım öncelikle kuaforunu değiştir tavsıyem budur:bır sene once byoyan saçı sıahta olsa ıkı hafta oncesinde bakrı tonu yaptığında yakan mahveden bı kuaofre şaşarım ben.saçına bolca bakım yap. başkda yapabılceğin bırşey yok. fön çektirme işlem uygulama. çok yakın arkadşaımında saçı sıyahtan bakıra donmuştu ama 1 ay arayla seninki 1 yılı geçmiş. ondada boyle sunme oluyordu ama yınede kuruduğunda açık bırakabılıyordu rahatca saçını.

4. 19 Mayıs 2008
  5. alindra

alindra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

ya öyle bişey ki saçlarım nerdeyse bi metreydi şu anda sırtımda ama ben saçımı açık bırakamıyorum. sadece fönlüyken düzgün duruyo saçlarım ıslakkende sünüyo :1no2:
    normal hali ise çok kötü
    evet bakım uygulamaktan başka bi çarem yok ama nasıl bi şey uygulayabilirim ne kullanmalıyım.kuaförlerede güvenemiyorum artık

6. 19 Mayıs 2008
  7. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    gliss markası guzel benc eonun bakım urunlarını kulanabılırsın. bakım maskeri varo bıraz saçını yumuşatıp yatıştırabılır. başka bırşey gelmez elinden.saçın kalitesı gidince ne kadar bakım yapsanda eskisi gibi olmuyor bırde mumkun olduğunca soğuk suda yıka yada duştan çıkmadan once 5 dk souuk suyun altına tutkı saçın toparlansın bıraz

8. 19 Mayıs 2008
  9. alindra

alindra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağol ....... :1hug:

10. 19 Mayıs 2008
  11. canım zeytinyağı susam yağı ve özellikle buğday yağı tavsiyemdir buğday yağı yıpranmış saçları tedawi ediyo daa bi çok yağlarlada bakım yapabilirsin ben haftada iki kere yapıyorum tatlım :)

12. 20 Mayıs 2008
  13. lunitari

lunitari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım saçların yanmış :1shok:
    o sünen kısımları yavaş yavaş kestirerek kurtulacaksın, bi de bakım kremi al haftada 2 kez onu yap. saç kremi kullan hep. fön çekmeden kullanılmaz biliyorum, benim başıma da gelmişti :1no2: zaten çekmesen de o yanık kısımlar asla iyileşmiyor, tek çözüm kestirmek malesef...
    ve kuaförünü değiştir... geçmiş olsun a.s.

14. 20 Mayıs 2008
  15. misty

misty Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ne yazıkki saçın yanmış canım ve yanıklar öyle zamanla geçmez,kestirmen gerekli

16. 20 Mayıs 2008
  17. alindra

alindra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepinize teşekkür ederim
    dediğiz gibi sanırım en mantıklısı uzadıkça uçlarından kestirmek senağlama

18. 20 Mayıs 2008
  19. liliz

liliz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Saclarin yipranmis canim benimde saclarim belimde her sene orielle actirip gölge yaptiriyordum en sonunda cok yiprandi ve senin dedigin gibi sünmeye basladi. Bende su anda rengini koyu kahveye boyadim 2 senedir bu sekilde kullaniyorum . Fazla Fön vs kullanma ve yaglarla bakim yap. zamanla kendine gelir.