Saçlarım tüleriyor:((

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve begonvila tarafından 10 Ocak 2010 başlatılmıştır.

10 Ocak 2010
    Konu Sahibi : begonvila
  1. begonvila

begonvila çekim gücü:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar saçlarım kıvırcık ve gür,çok tüleriyor.Jöle gb şeyler sürmek istemiyorum ne yapmam lazım:çok üzgünüm:

2. 11 Ocak 2010
  3. Catharsis

Catharsis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    benim saçlarım düz ama buna ragmen çok gür ,kalın telli.. çok fazla da kimyasal işlem gördüğünden uçları berbat olmuştu artık .. ayrıca çok elektirikleniyor, kabarıyordu(sanırım tülermekten kastın bu )

bir de kazık gibi sepsertti benımkıler..

çok fazla ürün kullandım. en iyisi bonacure onun ürünlerinden kendıne uygun olana bnak bence.. kabarmayan, ama hacimli, ipek gibi yapıyor.. ben bonacure repair aldım. kırık da oldugundan..
    strawberrynet.comdan inceleyeblirsin

4. 14 Ocak 2010
  5. begonvila

begonvila çekim gücü:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cevap için çok sağol nihayet bir cevap geldi.
    tüleriyor deyince kimse anlamadı sanırımkaydirigubbakcemile3

6. 16 Ocak 2010
  7. zukseddin

zukseddin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    temiz saç tülerio yav,bende her banyodan sonra saçımı düzleştirken mutlaka tülerir:)

8. 16 Ocak 2010
  9. cicici

cicici Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Begonvila benim de saçlarım kıvırcık ve çok tüleriyordu. ben de kimyasal bir şeyler sürmekten hoşlanmıyorum. elidorun mükemmel düz şampuanını kullanıyorum. yatmadan yıkıyorum çıkınca hafif kurulayıp öyle yatıyorum. sabaha yatışmış buklelerim oluyor çok memnunum.

10. 27 Nisan 2013
  11. sedaco

sedaco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Sanarım schwartzkop bonecure diyorsunuz. Testerını kullandım doğru çok güzel. Ama biraz pahalı. Size daha uygun olarak birşey önereceğim. Herşey ph değeriyle ilgili. Kullandığınız şampuanın ph derecesini düşürmeniz gerekiyor. Nasıl olacak bu şampuana yağ, limon, sirke gibi ph değerini düşürecek birşeyler katın. Örneğin badem yağı çok iyi bir seçim. Hem de yüksek e vitamini içeriyor. örneğin 50 ml'ye 10 damla veya daha fazla koyabilirsiniz. Kokusuna dayanabilirseniz balık hapını iğneyle patlatıp koyun omega 3 insan için mucize bir şey. Kepek ve saç derisi sorunu için aspirini toz haline getirip şampuana katabilirsiniz. yine ph'ı düşürür ve salisik asit cilt için bir mucize.özellikle sivilceler için de çok iyi.

esesin_ bunu beğendi.
  12. 13 Mayıs 2013
  13. Gizzm

Gizzm 23.05.2008 sonzumm <3 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    canım benımde saclarım gür ve kalın telli zaten zor yatısıyorlar ama ne yaparsam yapayım o tepemdeki kücük saclar dikiliyor tüleriyor .s her seyı denedım jole bıle surdum kı hıc hoslanmam onlar yatısmıyor yahu hep tülermiş bir şekilde duruyorlar sinir oluyorum :KK43: bir cozum onerısı olan varsa cok sevınırımm

14. 15 Aralık 2013
  15. Gokcebb

Gokcebb Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Benim de çok tüleriyordu clearın yumuşak ve parlak saçlar için olan şampuanını kullanıyorum artık tülermiyor :)