saçlarım yandı lütfen yardım edin

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve selincks tarafından 7 Mart 2011 başlatılmıştır.

7 Mart 2011
    Konu Sahibi : selincks
  1. selincks

selincks Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar öncelikle çook uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum ve burada okuduğum bilgileri uyguluyorum. zaman zaman uyguladığım işlemler saçlarıma yaradı fakat artık bir sonuç alamamaya başladım. saçlarımı 3 kere belli aralılarla actırdım sarı merakım yüzünden.kullanmadığım şampuan saç kremi maske kalmadı :KK43: en sonunda bugun saçlarımı kestirme kararı aldım ve kestirdim de ama kuaförde çalişan bayan saçlarıma fön çekerken yaktı :2:bana önerebileceğiniz bir formül var mı kızlar lütfen bekliyorum yardımlarınızı.....

2. 7 Mart 2011
  3. selincks

selincks Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok mu arkadaşlar kimsenin bir fikri:KK43:

4. 7 Mart 2011
  5. mientes

mientes Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sa

çının durumunu göremediğim yanlış yönlerdirmek istemiyorum.ama yanık saç için yapılacak en iyi şey kestirmek yanık kırılmış saç ölmüş saçtır artık.ne yaprsan yap eski sağlığı gelmez.ben kuaför falan değilim bu arada bişlmişliğim bu yüzden değil tecrübelerimden ve ailemde kuaförlerin de etkisi oluşundan.gıcık bi durum ama kestir yanan saçlarını ve öle bakıma başla derim ama sen bilirsin yine de.sevgiler

6. 8 Mart 2011
  7. minikaslan

minikaslan Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    öncelıkle geçmiş olsun.yanık olan kısmları kestirerek temizlemeniz en doğru olanı gibi gözüküyor.

8. 8 Mart 2011
  9. selincks

selincks Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çoooook teşekkür ederim gerçekten çok zor birşey birdaha asla ne boya ne açıcı hepsinden uzak duruyorum ve durucamm...peki sizce hangi şampuanı kullanmalıyım arkadaşlar:KK19:

10. 8 Mart 2011
  11. selincks

selincks Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çoook teşekkür ederim canım inan denemediğim ürün kalmadı ama en doğrusu gerçekten kestirmek artık ne açıcı ne boya hepsınden uzak duruyorum.peki bana önerebileceğiniz bir şampuan var mı???

12. 8 Mart 2011
  13. selincks

selincks Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede deneyimlerimden yola çıkarak ne kullandıysam geçmedi saçlarım kestirmek en doğru seçim sanırım

14. 8 Mart 2011
  15. twitt

twitt Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde saçlarım düzleştiriciden yandı.Naylon gibi saçlarım özellikle uçları,kestirmekten başka çare yok sanırım.:2:

16. 8 Mart 2011
  17. twitt

twitt Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde saçlarım düzleştiriciden yandı.Naylon gibi saçlarım özellikle uçları,kestirmekten başka çare yok sanırım.:2:Kökü bizde yine uzar.

18. 8 Mart 2011
  19. neslihanaltuntas

neslihanaltuntas Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de saçları ile sürekli oynayanlardanım.Sarıdan siyaha siyahtan bakıra bakırdan kumrala derken saçlarım maf'oldu.Öncelikle saçlarımı yanan yerden kestirerek en mantıklı şeyi yaptığımı düşünüyorum.Sağlıksız olan saçı kafamdan attım ve paul mitchell onarıcı şampuan kullandım çok işe yaradı saçlarım 3 haftada kendine geldi.Bu arada önce şampuanı kullandım sonradan saçlarımı kestirdim kalan yerden çoğunu kurtardım diyebilirim.şuan yine sarı saçlarla mutluyum