Saçlarım yandı

Konusu 'Yıpranmış Saçlar ve Çözümleri' forumundadır ve bebishim tarafından 2 Haziran 2008 başlatılmıştır.

2 Haziran 2008
    Konu Sahibi : bebishim
  1. bebishim

bebishim kk'nın pamuğu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    Benim Sacimda Kizillik Vardi Ama Uzun Zaman Once Sacim Uzamisti Belimdeydi
    Karar Verdim Taktim Sari Tonlarinda Golge Yaptirayim Dedim Lüks Bir Yere Gittim Ve
    Dun Mahvoldu Arkadaslar,oryalle Sacimi Acan Ve Beni Hicbir Sekilde Uyarmayan Kuafor Sacimi Yakti Koptu Sacim Plastik Gibi şok Oldum Tutam Tutam Elime Geldii.allahtan Heryeri Oyle Degil,
    Sacimda Degmedi Cektigim Izdiraba Ve Verdigim Paraya,
    Neyapmaliyim Dun Boyattim Bir Renge Ustune Röfle Yapti Oryalle Acarak(01 Haziranda Yani)uzerine Küllü Kumral Boyamayi Dusunuyorum Cunku Begenmedim Sacimda Yiprandi Hemen Boyama Dediler Neyapmayalim Yardim Edin Arkaadslar:KK43:
    Ne Kadar Bekleyeyim Tekrar Boyamak Icin

2. 2 Haziran 2008
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.368
    Ödül Puanları:
    363
  4. 2 Haziran 2008
  5. aslımm

aslımm Guest

canım sakın ha kotu oldu dıye hemen boyamaya kalkma yoksa hıc bır sekjılde duzelmez daha kotu olup cok fazla dokulur bekleyebıldıgın kadar bekle en az bır bır bucuk ay beklemenı tavsıye ewdıyorum yıne de sen bılırsın ama ben ce etrafın sozune aldanma yok sa olan sacından da olursun

6. 2 Haziran 2008
  7. bebishim

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    Ya Sacimin Rengi Insan Icine Cikacak Gibi Degil,elimde Boya Var Boyayayim Mi?

8. 2 Haziran 2008
  9. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    ilk defamı sarı yaptınız.

10. 2 Haziran 2008
  11. fhrye

fhrye Guest

çok kötü ya şaşırdım:1shok:üstelik birde gayat lüks biyere gitmişsin para mara vermeseydin o beceriksiz kuaföreKötü Kazen hem saçını mahfetsin üstüne birde para alsın oooh neala:dilcikar:bence hemen boyama biraz bekle yeterince yıpranmış saçın zaten biraz kendine gelsina.s

12. 2 Haziran 2008
  13. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    1 hafta bekleyin sonra üzerine kahve tonlarını kullanın ki saç biraz kendine gelsin..

14. 2 Haziran 2008
  15. pink_panther

pink_panther Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim başımada aynı olay defalarca geldi cnm. Berbat ettiiler ve ben 1-2gün bekleyip tekrar boyatmıştım. Bişy olmuyo cnm.. O iğrenç saçla gezmektense hemen boyat...

16. 2 Haziran 2008
  17. bebishim

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    canlarım hemen boyadım sacımı kullu kumrala rahatladım bıraz adama dondum,cok ıgrenctı sacım hanı bekletılcek gıbı degıldı,ama kumralla zor kapandı beyaza yakın sarılar.sımdı coook mutluyum
    Allahından bulsun,kuafor kartalda bıryer ısım vermıyorum,ama gıdıp kavga edıcem.

:KK43:cıkolata kahve olsa daha ıyı olurdu ama onuda 1 ay sonra yaparım artık:KK43:

18. 2 Haziran 2008
  19. yagmur_tanesi

yagmur_tanesi GÜL Kİ HAYAT SANA GÜLSÜN Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    canım ozaman saçlarınnın bakımını ihmal etme aynı durum benim başıma gelmişti bende boyamıştım aynaya bakamıodum saçlarım mahvoldu 1 senede anca düzelmeye başladı bide çok uzamayan sorunlu saçlarım var neyse geçmiş olsunn:teselli: