Saçlarım yandı.:(

Konusu 'Yıpranmış Saçlar ve Çözümleri' forumundadır ve yarennn_21 tarafından 27 Ekim 2008 başlatılmıştır.

27 Ekim 2008
    Konu Sahibi : yarennn_21
  1. yarennn_21

yarennn_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bilgisi olan nolur akıl versin.. 3-4 hafta önce saçlarımı röfle yaptırdım.. Ama saçım yandı, dipten değil ama kopmalar oldu ucundan.. Tabi bu arada saç derimde tahriş oldu.. Sizce kellik olurmu? Olmaması içinn neler yapmalıyım? Nolur yardım edin.. Bi akıl verin nolur:'((((senağlama (he bu arada su an kafam hala yara ve acıyor)

2. 27 Ekim 2008
  3. EU1

EU1 Guest

canımmm hemen turp bul biyerden ve saçına uygula,ye.. bi haftada alıcaksın sonucunu .. turplu suyun asıl amacı yanık saçlar yıpranmış saç derisi için.. zaten saçı inanılmaz saç köklerini inanılmaz beslediği için hızlı uzatıyor... dene canım bişey kaybetmeyeceksin aksine kazancın olacak inan bana..bizim bölümde saçları boyalı yıpranmış cok arkadaşımızın saçlarını düzeltti şükürler olsun.. sonuclarını özeldende bildirebilirsin ama mutlaka bildir olurmu .. turplu su bölümünden ayrıntıları okuyabilirsin..simdi cogu kişi oraya yönlendirme olarak algılayacak onun için oraya yorum yapmasanda özelden bildir diyorum canım...yerimseniben

işine yaraması dileğiyle Sevgiler..Şeniz

4. 27 Ekim 2008
  5. gayee21

gayee21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaren benimde saçım 15 gün önce yandı sarı saç ssewdam yüzünden.. saçlarım yanık kısımlarını malesef kestirmek zorunda kaldım.. şuan omuz hizzamda ama yine de yanık yerler var. onlar içinde 3 günde 1 turplu su yapıyorum. o keçe gibi saç yumuşacık oldu daha 2 uygulamada ! bir de haftada 1 gün badem yağıyla maske yapıyorum faydasını şimdiden gördüm ikisininde. ama saç derinde de yaralar varsa bence de bi cilt uzmanına görün derim. kalıcı hasarlar oluşmasın :KK43:

6. 27 Ekim 2008
  7. melo_16

melo_16 Guest

aynı sorun bende de olmuştu.röflenin üstünden 1 ay geçmişti ama hala saç köklerim acıyodu ve yıkadıgımda yanık kokuyodu.alnımın üst kısmında tam sacımın basladıgı yerde kocaman kabuk tutmus yara vardı senın gibi.turplu su gercekten cok ıse yarıyo ben saclarımı erkek sacı gıbı kestırdıgım ıcın ara verdım sen yinede dene canım 1 haftada sacların düzene girmeye başlar.

8. 28 Ekim 2008
  9. Filo

Filo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    turplu su nasl oluyor arkadaslar......

10. 28 Ekim 2008
  11. EU1

EU1 Guest

Saç Uzatmak ve Bakım İçin TURPLU SU bölümünde canım bulabilirsin rahatlıkla..Şeniz

12. 29 Ekim 2008
  13. yarennn_21

yarennn_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepinize çokk teşekkür ederimmm..

14. 29 Ekim 2008
  15. yarennn_21

yarennn_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ya canım evet benimde aynen senin gibi... çok büyük bi yara var ve ben o yara geçtiğinde kel kalmaktan korkuyorum .. yani orada saç çıkmamasından.. sende böyle bi sey oldumu ve ne kadar sürede geçti yaranmirmirmirmir?

16. 29 Ekim 2008
  17. melo_16

melo_16 Guest

yaranın geçmesi birazda bünye ye bağlı benim yaram geç kapanıyo 2 ayda kapandı canım.kabuk tutmasını bekle kabuğu soyduğunda kanamıycak şekilde olsun.meraketme canım saç çıkıyo tekrardan

18. 29 Ekim 2008
  19. yarennn_21

yarennn_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok saol valla içimi rahatlattın.. çünkü sürekli aklımda o vardı, ya saç çıkmazsa , kel kalırsam diye ..