Saçlarim

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve yelsan tarafından 23 Şubat 2008 başlatılmıştır.

23 Şubat 2008
    Konu Sahibi : yelsan
  1. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ya Kizlar Saçlarimi Degirmek Istiyom Uzadi Kestirmek Istiyom 18 Haftaligim Arkadaşim Kestirme Bebenin ömrü Kisalirmiş Dedi... Pek Mantikli Gelmiyor Ama Bebeğim Deyince Akan Sular Durur Ya Kafam Karişti Temmuz 25 Dogumum O Zamana Kadar Iyice Uzayacak Aferdesiniz Kiçimi Kaçicam Neydeyse Dermişim Ama Sikildim Model Değiştirmeliyim Eşim Kestirmemi Hiç Istemez Her Zaman Oldugu Gibi Ama Bakimi Ve Kurutmasida Zor Pirasa Saçlimim Da ... Fikri Olan Kestiren Kestirmeyen Varmi Aramizda

2. 23 Şubat 2008
  3. tub833

tub833 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen canım ya bende değiştirmek istiyorum renk ve model olarak ama bebeğin ömrü ve aklı kısa olur dediler banada neyse ben korktum ellemeyeceğim uzasın orjinal renginede dönsün doğumdan sonra halledeceğim:)

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

4. 23 Şubat 2008
  5. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim Kaç Haftaliksin Botanmayacagini Biliyorumda Kestirmek Işte

6. 23 Şubat 2008
  7. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Pardon
    Boyama Diyecektim

8. 23 Şubat 2008
  9. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bende hamile kalmadan önce cok kızardım böyle şeylere yok kestirirsen ömrü kısalır falan diye sonucta Allah ona bi ömür biçmiş aldıgımız nefesin sayısı belli. ama ne yalan söylim bende şu an 37 haftalık hamileyim kestirmedim :) boyatmadım:) içime yinede şüphe düştü saçma ama ne bilim

10. 23 Şubat 2008
  11. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende saclarımı kestiricektim kuaförüm bahtıl inancları olan biri oladugundan dokunmadı kesmedi sacımı

12. 24 Şubat 2008
  13. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    benimkiler sariydi 8 haftalikken kahveye boyattim.. malum dip boyama yapamazdim her ay.. ama ben kestir derim benim kuzenim kestirmisti .. inanmayin böyle seylere.. boyanin icinde zararli maddeler var deriye isliyo ve zararli olabilio ama kestirmede bir sakinca yok bence

14. 25 Şubat 2008
  15. meral76

meral76 Guest

Ben kestirdim saçlarımı.. öyle batıl şeylere inanmıyorum. bebeğin ömrünün saçlarla ne ilgisi var. kadınlar saçlarını kestirmesin diye ortaya atılmış birşey işte...

16. 25 Şubat 2008
  17. elmas..bll

elmas..bll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede hadi boya tamam ama saç kestirmede bişey olmaz diye düşünüyorum ve 2ay sonra düğün var onun için bende kestirmeyi düşünüyorum...

18. 25 Şubat 2008
  19. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Benim arkadaşlarım kestirdiler saçlarını, zekalarında eksiklik bir yana, hepsi cin gibi maşallah. Erkek milletinin ortaya çıkardığı şeyler bunlar, uzun saç seviyorlar ya. Tabi kadınlar zaten o göbekle zor hareket ediyorlar, hormonlardaki değişimden sıcak basıyor, banyoya girip çıkmak zorlaşıyor, kimin umurunda:eek:klava: Ama boya zararlı olabilir bence de, kimyasal içerikli sonuçta, gerçi doğal boyalar oluyormuş, belki onlar sakıncalı değildir.
    Güzel bir hamilelik dönemi dilerima.s.