Saçlarım

Konusu 'Doğum Sonrası Saç Bakımı' forumundadır ve Ms.Eda tarafından 25 Nisan 2008 başlatılmıştır.

25 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Ms.Eda
  1. Ms.Eda

Ms.Eda Annedir yüreği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    --------------------------------------------------------------------------------

Kızlar ne zamandır soracağım unutuyorum, benim saçlarım çok kötü dökülüyor. Doğumdan sonra emzirdiğim için döküleceğini biliyordum ama öyle böyle değil çok dökülüyor. Saçlarım çok uzundu, doğum yaptığım hafta gittim üzüle üzüle kestirdim. Vitaminde kullanıyorum, sürekli saçlarım örülü yoksa başa çıkamıyorum. Bizim yatak, kızımın yatağı üstü başı evde her yer saç oluyor. Sizde ne alemde, bir arkadaşım çam terebentin kat şampuanına dedi onu deneyeceğim.

2. 25 Nisan 2008
  3. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Edacım al benden de o kadar benim de o kadar çok dökülüyor ki anlatamam bu sabah yastığımdaki saçlarımı görünce dehşete düştüm resmen zaten ince telli saçlarım yakında kel kalırsam şaşmamak gerekir bugün eşime yellow x adında bir şampuan aldırdım bitkisel içerikliymiş emziren bir arkadaşım kullanıyordu çok memnun kaldığını söylemişti bakalım ben de bugünden itibaren kullanacağım umarım işe yarar sizleri de haberdar ederim durumdan

4. 25 Nisan 2008
  5. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    ay kızlar bende bir tek benimki sanıyordum her yer benim sac telim temizle temizle cıldırıyorum banyoda tutam tutam dökülüyor yaaaa

6. 25 Nisan 2008
  7. Ms.Eda

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Şükran 10 damla kadar çam terebentin yağı katacağım bende kullandığım şampuana, şampuandaki kimyasallarında etkisini azaltıyormuş. Ben bitkisel şampuan bulamadım buralardaki marketlerde, geçen real e gittik, koskoca real'de de bulamadım.

8. 25 Nisan 2008
  9. Ms.Eda

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bu arada kızlar sizin minikler çok yoruyor herhalde, ruh halleriniz dikkatimi çektide :)

10. 25 Nisan 2008
  11. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Edacım bahsettiğim şampuan eczanelerde satılıyor.Bugün misafirlerim vardı temizlik hazırlık falan derken epey yoruldum yoksa güzel kızım artık eskisi gibi yormuyor annesini

12. 25 Nisan 2008
  13. scapula

scapula 2 yavrulu anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benn henüz dogum yapmadim ama,zorlu bir okul dönemim oldu ozaman basladi saclarm tutam tutam dökülmeye,her sampuani denedim,bitkisel vs..bioxin kullandim o biraz durdurdu ama hamilelikte yine baslamisti her zaman duydugum ve bir denemedigim plasenta adinda bir sampuan vardi ..onu denedim ve haytimin sonucunu aldim kullandigim ilk günden beri tararken bile tek tel dökülmedi..bu sampuanda karar kildim sadece eczanelerde var tavsiye ederim..

14. 25 Nisan 2008
  15. Ms.Eda

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    NOVOCRIN PLACENTA ŞAMPUAN
    Doğal glikojen ve bitkisel buğday plasentası sayesinde saç foküllerinin büyümesi ve yeni hücrelerin oluşumuna yardımcı olan bir şampuandır. Sürekli ve düzenli kullanıldığında saç dökülmelerini azaltmaya ve saçların sağlıklı büyümesine yardımcı olur, aynı zamanda saçlarınızı ve saç derinizi yumuşak bir şekilde temizlerken besleyici özelliği sayesinde saçların kolayca taranmasını,canlı,sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı olur. (denmiş)

YELLOW X ŞAMPUAN VE X-TRACT 13 SERUM
    Bay - Bayan (Kuru \ Normal Saçlar İçin - Yağlı Saçlar İçin) 400ml.

YELLOW X şampuan ve X-TRACT 13 serum saç büyümesinin tetiklenmesi gereken durumlarda ve saç dökülmesi için verilmiş konvansiyonel / klasik tıbbi tedavilere ilaveten yardımcı olmak üzere önerilebilir. YELLOW X şampuan uygun sunum şeklinde olmak kaydıyla tüm saçlara uygulanabilir ve saç dökülmesini önler, sağlıklı saç gelişimini hızlandırır, saç kökünü uyararak yeni saç oluşumunu gerçekleştirir. (demiş)

16. 27 Nisan 2008
  17. AYSEL26

AYSEL26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bendede aynı sorun var avuç avuç atıyorum saçlarımı :KK43: şu dediğiniz şampuanı bende deniycem yoksa saç falan kalmıcak bide bu ruh hallerini nerden ekliyosunuzkiiii ?

18. 27 Nisan 2008
  19. Green

Green Huzura Hasret! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim saçlarım hamileliğimde çok yağlanıyordu,aksine hiç dökülme olmadı doğum yaptıktan sonra ise yağlanmada azaldı çok duydum hamilelikte döküldüğünü ama benim başıma gelmedi doğrusu.