Saclarima bi göz atin kizlar, perma yaptirayim mi?

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve Sensible tarafından 6 Aralık 2009 başlatılmıştır.

6 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Sensible
  1. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Selam kizlar,

Uzun zamandir saclarima perma yaptirmayi düsünüyorum ama kararsizim.
    Saclarim dalgali. Jöle veya köpükle dalgalar bazen kivircik oluyor, kendi haline biraktigimdada düzle dalgali arasi. Birde sacim uzadikca dalgalar aciliyor, üst tarafi biraz düz bir hal aliyor, altlar dalgali. Ben kivirciklar dipten baslasin istiyorum.

Bazilari sakin perma yaptirma, saci cok yipratiyor, senin saca ne gerek var diyorlar.
    Ama sac tellerim cok kalin benim, perma yaptirsam yine yipranirmi?

Perma ile ilgili tecrübeleriniz neler paylasirsaniz sevinirim, birde sizce yaptirayim mi ne diyorsunuz?:)

3. resim nerdeyse dogal hali, cok az jöle var.

------------------------------------------------------------------------------------------

Tesekkür ederim kizlar, permadan vazgectim:KK66:

Son düzenleme: 17 Aralık 2009
  2. 6 Aralık 2009
  3. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    ben sacının dogal dalgasını cok sevdim
    bence ypratıp mahvetme sacını
    gecen gün birisi permadan saclarının mahvoldugunu yazmıştı bence saclarının kendi kıvırcıklıgı cok güzel

4. 7 Aralık 2009
  5. shadowwomen

shadowwomen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence saçlarının doğal hali çok güzel
    permayı boşver.. mahvetme harika saçlarını

6. 7 Aralık 2009
  7. poti

poti rabbim sana hamd osun Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba canim.bende perma magduruyum.4 defa perma yaptirdim her iki senede bir diyelim ama saclarim cok yiprandi uzun zamandan beride düz kullaniyorum.eltimde yillardan beri perma yaptiriyo öyle bir gür saclari vardiki inanirmisin simdi ip ince oldu.sana tavsiyem yaptirma cünkü saclarin cok güzel dalgalida hic gerek yok bence.yinede kendin bilirsin.

8. 7 Aralık 2009
  9. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Permayı yıllar önce yaptırmış biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum saçlarım mahfoldu..Bir kere aşırı dökülmeye başladı ve saçımda şekil bozukluğu oluştu hani saçı ince,ince örersin ya tost gibi olur aynen öyle benim öyle diplerden dalgalarım yoktu mesela...

Sen kıvırcık saçı sevdiğinden kendi saçında dalgalı olduğundan belki bu sorun olmaz ama benim kuaförüm direkt perma varmıydı dedi aradan 6 sene geçti ama malesef bıraktığı izler geçmiyor eski saçlarımı özledim hem cılız hemde tuhaf oldular..senağlama

10. 7 Aralık 2009
  11. renan20

renan20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    doğal hali güzel :)
    perma yaptırma

12. 7 Aralık 2009
  13. bensiz_sewme

bensiz_sewme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    bende yeni yaptırdım ama benimki su dalgası.. senin 1. resmindeki saçlarından biraz daha kıvırcık oldu. benim saçlar yıpranmadı ya. organik ilaçla yaptılar sardılar yarım saat bekledi.tabi ben su dalgası istememiştim daha farklı bişey istemiştim ama bende çoğu kişi gibi kuaförün azizliğine uğradım. yalnız sararken saçıma sürdükleri organik ilaç mıdır nedir çok pis kokuyo. 2 hafta falan oldu yaptıralı saçlarımı ıslatınca yine öyle pis kokuyo herneyse sonuç olarak güzel oldu herkes beğendi kullanımı da rahat senin saçlarında çok güzel ama bence yaptırabilirsin değişiklik olsun diye ama yaptırırsan eğer yaza doğru yaptır o zaman daha kolay olur senin için yani saçının kurumasını beklemeden jöleni sürer çıkarsın dışarı

14. 7 Aralık 2009
  15. meLody87

meLody87 Guest

bencede perma yapma benim bi arkadaşım yapmıştı saçları yandı boyada vardı kendinden dalgalı daha hoş bende su dalgası istemiştim ama kuaförüm yapmadı dedim sen yapmazsan yapma başkası yapar dedim evet yapar aldığı paraya bakar dedi saçlarımda boya var heleki boyan varsa pema kesinlikle yapma bence zaten parayı düşünmeyen bi kuaförse yapmaz ama böyle çok güzeller bence..

16. 7 Aralık 2009
  17. meLody87

meLody87 Guest

bensiz_sewme bende istiyorum su dalgası ama yapmıyorlar boya var die seninkinde varmıydı yanmadımı yani benimkiler dümdüz ben biraz dalgalı olsun istiyorum..

18. 8 Aralık 2009
  19. papatyam.

papatyam. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar sakın perma yaptırmayın ben yaptırdım güzelim saçlarımdan oldum çok üzgünümmmm:KK43:mafoldumben