saçlarıma röfle yaptırdım :( değiştiricem yardım kıslar

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Kuzunaz tarafından 16 Mart 2010 başlatılmıştır.

16 Mart 2010
    Konu Sahibi : Kuzunaz
  1. Kuzunaz

Kuzunaz bebeğim umuduna gebeyim Üye

Beğenildi:
    59
    Ödül Puanları:
    148
    kıslar merhaba ben 2 hafta önce saçlarıma röfle yaptırdım ama çok pişman oldum şu an çikolata kahvesi renklerinde düşünüyorum şimdi resimlerimi ve istediğim renklerin resimlerini koyacağım fikirlerinize ihtiyacım var sizce röflem çokmu kötü (ben beğenmiyorum) değiştirmelisin diyorsanız istediğim renkleri nasıl elde edebilirim ve tutarmı

[​IMG] bu kendi doğal saçlarım 2 hafta önce onlara kıydım :çok üzgünüm:

[​IMG]bu da şu anki röfleli saçlarım yüzümü çok soluk gösteriyor çok çirkin oldum

veee bunlarda istediğim saç renkleri arkadaşlar sanırım bunlar çikolata kahvesi oluyor bu rengi lorealin çikolata kahvesi ile elde edebilirmiyim evde kendim boyamak istiyorum kuaföre birsürü para verdim ve paramla rezil oldum diyebilirim asla kuaförlere güvenmiyorum hemde en iyisi olduğunu düşündüğüm bi kuaföre gittim şimdi saçımı bu renklere boyasam çok yıpranırmı ve bu rengi nasıl elde edebilirim ne olur yardım edin benim tecrübeli dostlarım hayatta saçımın doğal renginden vazgeçmeyi düşünmüyordum nasl şeytana uydum ben ya :çok üzgünüm:

Son düzenleme: 16 Mart 2010
  2. 16 Mart 2010
  3. Kuzunaz

Beğenildi:
    59
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar birde bugün bi kıs gördüm saçımda en son çikolata kahvesi vardı üzerinede bal köpüğü boyadım dedi çok tatlı bir renk olmuştu acaba ben bal köpüğü ve çikolata kahvesini karıştırsam bundan daha açık tonlarda güsel bi renk elde edermiyim ne dersiniz birde bu sarılar kapanırmı saçım röfleli olduğu için alacalı bulacalımı durur acaba ?

4. 16 Mart 2010
  5. cancu

cancu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım ilk boyamada röflen olduğu için tutmayacaktır bi kaç boyadan sonra elde edilir ama kuoföre boyatmanda yarar var
    naçizane fikrim yaz geliyo yıkadıkça rengi açılacaktır daha güsel olacaktır röflen istersen biras daha bekle boyatmadan önce canım:hulya:

6. 16 Mart 2010
  7. Kuzunaz

Beğenildi:
    59
    Ödül Puanları:
    148
    hatta bişi daha söliyim istediğim renklere örnek olarak koyduğum resimlerde adriana lima nın saç rangi birinci tercihim çok güsel duruyor çünki ne dersiniz olur mu?

8. 16 Mart 2010
  9. Kuzunaz

Beğenildi:
    59
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım hızlı cevabın için teşekkür ederim ama bugün beni gören bi kaç arkadaşım değiştir bu rengi dediler ben aslında platin sarısı filan istedim ama sokağa bakıyorum platin sarısı olan saçların hepsi çok kötü görünüyor hatat saçlarım yeşil gibi olmuştu bugün çok kötüydü (acaba sinameki ile bakım yaptığım içinmi?) yani ben bilemiyorum kafam çok karışık yaşımıda büyük gösterdi çok kötü oldum ya nasıl yapsam ?

10. 16 Mart 2010
  11. Kuzunaz

Beğenildi:
    59
    Ödül Puanları:
    148
    birde loreal casting in çikolata karamel bal çikolata bitter çikolata rowni çikolata gibi renkleri var ben karamel çikolata renklerini de beğendim nasıl yapsamki kıslar ya casting bende tutarmı bu röflenin üzerinde ?

12. 16 Mart 2010
  13. ece_55

ece_55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım sanki saçına röfle değilde başka bişey yapmışlar.gerçekten farklı olmuş.bence küllü kumral tonlarında bi şey boyamalısın.daha tatlı bir renk olur

14. 17 Mart 2010
  15. ayse.20

ayse.20 cenneteki meleğime kardeş Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kuzucum burdan yazayım dedim :)))
    evde sürekli saç boyayaın birisi olarak bu saçın üstüne evde boya yapman biraz zor olur
    neden diceksin çünki; sarı yerler açık ton kahve yerler koyu ton olur
    ama eğer bu renk içine sinmediyse değiştirmekte kararlıysan karamel yada kahve köpüğü alabilirsin
    o zaman kahve tonlarında bi röflen olur...

Son düzenleme: 17 Mart 2010
  16. 17 Mart 2010
  17. ayse.20

ayse.20 cenneteki meleğime kardeş Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    öyle çokta koyu çikolata renkleri alma derim
    bu seferde çok koyu olur ssiyah gibi açamazsın
    çünkü kutuda göründüğü gibi tutmuyor

18. 17 Mart 2010
  19. Denmur

Denmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    röfleni daha sık ve kalın attırsaydın güzel olurdu.
    ama istediğin renklerde çok güzel evde tutturmak pek mümkün olmuyo kuaföre git derim yerimseniben