Şaçlarıma röfle yaptırmayı düşünüyorum

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Juliet tarafından 24 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Juliet
  1. Juliet

Juliet Guest

Şaçlarıma röfle yaptırmayı düşünüyorum ama korkuyorum yanıyo dökülüyo diyolar dogrumu bana yazarmısınız???*senağlama

2. 24 Ağustos 2008
  3. Juliet

Juliet Guest

hiçmi yaptıran koskoca k.k da bi bakın ya

4. 24 Ağustos 2008
  5. alex

alex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bakayım canım söyle :)))
    pazr günü ancak kendimize geldik canım.
    ben yaptırdım bir kaç kere.
    ama inan çok da memnun kalmadım.hele en sonuncusunda ki çok kaliteli bir kuaförde yaptırdım dünyanın parasına ama saçlarım yandı ve istediğimden çok farklı bir renkle çıktım.saçım açık kumraldı üstüne istedim,inatla önce açtılar orealle sonra da ben balrengi karamel röfle istememe rağmen bana bakır tonlu ile küllü karışık röfleler attı salak.
    bir de dünyanın parasını verdim,yani ben tavsiye etmem.saçlarımı zor düzelttim. o iğrenç rengi de üstüne karamel rengi boya sürüp kapattım ve de röfle işi benim için son buldu canım.

6. 24 Ağustos 2008
  7. chantyclarie

chantyclarie Guest

saçlarında işlem var mı canım

8. 24 Ağustos 2008
  9. vuslat06

vuslat06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben iki kez yaptırdım güzel oldu ilkinde saçımı bir ton açıp yaptı kuaför ikincisini kendi saçıma yaptırdım
    yaptırırsan foto ekle bakalımmm öpüyorummm canımmm

10. 24 Ağustos 2008
  11. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım lorealın amonyaksız röfle boyası var. seçkin yerlerde bulabılrsın fıyatıda sanırım 35 ytl cıvarı.istersen onu bulabılırsen ondan al evde kendin yap yada o urunle kuafore git istedıgın sekli tarıf et o sekilde rofle attır. çünkü kuafolrerın hanı urunları kullandıkları hiç belli olmuyor. loreal kullanan bı rkuaforde hele amonyaksız açıcıcyla açıcaksa dunyanın parasını alıyor.

12. 25 Ağustos 2008
  13. Juliet

Juliet Guest

yok işlem canımmkaydirigubbakcemile5

14. 26 Ağustos 2008
  15. ncysars

ncysars Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben rofleyı hayatta tavsiye etmem.benım de ıkı ay once uclarında golge olan sacıma rofle yapıldı.ama sac derımde ıcınde olmak uzere sacım yandı.berbat oldu.oyle bi kullu yapmıs kı 3 ayda akmadı.hala kullu yesıle calıo.ben yıne bakır kahve ye boyucam.bın pişman oldum.ınan degmez ne sarı sac ne bu kadr ezıyet .hıcbırnı ıstemıorm anlıcan.canım cok yandı...

16. 28 Ağustos 2008
  17. izmirliii

izmirliii Guest

röfleyi ya gerçekten güvendiğin bi kuaföre yaptırcaksın ya da hiç yaptırmıcaksın bence.çünkü çok kalitesiz malzeme kullanıp saçların canını okuyabiliyolar.geçen yaz yaptırmıştım ama çok kötü yaptı saçımı.hala kurtulamadım röfleli kısımlardan.neyseki uçlarında kaldı artık.saçları inceleştiriyo ve koparak dökülmesine sebep oluyo.bence hiç yaptırma.değişiklik istiyosan normal boya yap daha iyi derim ben.

18. 28 Ağustos 2008
  19. calikusumuz

calikusumuz Aklım egede kaldı...... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ben 4 ay önce yaptırdım. İyide bir para vermiştim. Malesef ne olursa olsun
    yıpranıyor saç röflede daha sonra dip sorunu var. Saçınız sağlıklı ve boya vs
    işlem görmemişse olabilir değişiklik oluyor en azından aklınızda kalmaz.
    Denemiş olursunuz. Kolay gelsin.