Saclarimda Yer Yer Kopmalar Oldu ???

Konusu 'Yıpranmış Saçlar ve Çözümleri' forumundadır ve - SwééT - tarafından 29 Ocak 2008 başlatılmıştır.

29 Ocak 2008
    Konu Sahibi : - SwééT -
  1. - SwééT -

- SwééT - ~ Rengarenk ~ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim saçım bu son 1 ay içerisinde çok fazla işlem gördüğü için yer yer kopmalar oldu, kupkuru şuan ve çok yıpranmış vaziyette :s çok şükür saçım gür ama telleri incecik oldu zaten kıvırcık olduğu için de aşırı bir elektriklenme oluyor :s yıpranmış saçlar için bakım serisi almayı düşünüyorum ancak evde uygulayabileceğim doğal maskeler var mı? önerilerinizi bekliyorum a.s.

2. 9 Mayıs 2008
  3. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sweet sorununu halletmiş miydin?:)

4. 9 Mayıs 2008
  5. - SwééT -

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evde menekşe yağı ve zeytinyağını karıştırıp sürüorum ayrıca gliss'in sıvı saç kremini (sprey şeklinde) kullanıorum. uçlarından da kestirmiştim biraz, şimdilik çok şükür daha iyi durumda ama henüz mucizevi bişi bulamadım :)

6. 9 Mayıs 2008
  7. - SwééT -

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kopmalara çare bulamadm malesef menekşe yağı nemlendirdi saçlarımı zeytinyağı da güçlendirdi ama hala (eskisi kadar olmasa da) kopmalar var :s

8. 7 Temmuz 2008
  9. tu.a.na

tu.a.na Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar bende bu yıpranmıs sacla ıcın tavsıye uzerıne aktardan mecitefendının defne garlı sac bakım maskesını aldım.sımdılık oldukca memnunum sacı yumusacık yapıyo.tavsıye ederım deneemenzde yarar var.fıyatıda 12 ytl