Saçlarımı düzleştirmekten bıktım ! Yardım....

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve mavi_siyah tarafından 29 Nisan 2009 başlatılmıştır.

29 Nisan 2009
    Konu Sahibi : mavi_siyah
  1. mavi_siyah

mavi_siyah felicita Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Saçlrımı hep düz kullanıyorum ara sıra düzleştiriciyle maşa yapar gibi kıvırarak kullanıyorum ama bıktım sürekli düzleştirmekten. Blendax reklamlarındaki kız gibi saçımı yıkayıp çıkmak istiyorum :KK43: Gerçi bunu herkes ister heralde hehe :1rolleyes: Saçlarım dalgalı hafif katlı uzunluğu da sırtıma kadar falan kendi haline bırakırsam kabarıyor hele perçemler berbat bişi olup çıkıyorlar. Diyeceğim siz günlük hayatta nasıl kullanıyorsunuz saçınızı sürekli maşa fön vs. yapıp mı kullanıyorsunuz yoksa pratik bişiler biliyormusunuz. Ya da saç kesimim mi uygun değil doğal haliyle kullanmam için? Yani öneri bekliyorum kızlar :KK43::KK43:

2. 29 Nisan 2009
  3. bakale

bakale Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah çaresini bilen çıkar:KK43:

4. 29 Nisan 2009
  5. HcRt_

HcRt_ ♥uNutuLmu$muyduM ? Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Bence saç kesimin uygun değil canım.dalgalı bi saçın varsa asla kat önermem...hele ki çok katlı saçlar çok kabarıyor.ondan öncelkle saçlarını uzat bi güzel..katlarıyla boyu aynı olsun dümdüz katsız her zaman dalgalı saçlar için daha iyidir.şekil verme konusunda da düzleştirmekten bşka şansın yok canım. benneyaptımki

6. 29 Nisan 2009
  7. curious

curious Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde aynı senin gibi sorunum var canım saçımı yıkayıp çıkamıyorum saçlarım gür ve kabarıyo ama ben şöyle bi çözüm buldum saçımı omuz hizamda katlı kestirdim bol katlı hemde yıkadıktan sonra katları çok belirgin oluo saç köpüğüyle hafifçe elimle sıkıp bırakıorum kabarık kalmıyo ve dalgalı bi model oluyo sana da tavsiye ederim çok işime yarıyo saç köpüğü ondan sonra perçemlerim çok kötüyse sadece onları düzleştiriveriyorum tamamdır inş. işine yarar canımhihoyyyt

8. 30 Nisan 2009
  9. mavi_siyah

mavi_siyah felicita Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

10. 30 Nisan 2009
  11. mavi_siyah

mavi_siyah felicita Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    lisedeyken saçlarım hep kısaydı sürekli jöle köpük vs. sürüp kullanırdım bi gün sürmesem dalga geçerlerdi jölen mi bitti diye -tatlicadiarzu- hergün de yıkardım saçımı haliyle.o yüzden köpk falan kullanmak istemiyorum pek canım saçlarım da uzun biaz zaten bu saça bayaa köpk kullanmka gerekr sanırım:nazar: yine de sağol canım önerin için:1hug:

12. 30 Nisan 2009
  13. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim saçlarım ince telli ve omuzlarım izasında kestirdim ben bıkmıştım düzleştiriceden şimdi bugüdi sarıyorum bonus oluyor ince telli olduğu için ilk gün güzel ikinci günü arkaları düzleşiyor onlarında kalıyor kıvırcıklar bende arkasını topuz yapıyorum önlerin kıvırcıklarını bırakıyorum güzel oluyor

14. 30 Nisan 2009
  15. ikircikli

ikircikli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sürekli düz kullanmak istiyosan..perme gibi düzleştirme işlemi yapılıyor artık kaydirigubbakcemile2

benim de şekilsiz..dümdüz değil hafif kabarık bozuk deişik bişi oluo kaydirigubbakcemile3

uç kısımları bol ve dar olarak katlı kestirip iri dalga gaptırıcam ..köpük de kullanamıom kalıntı bırakıo aa yapiciz bişiler..yaz gelio biraz hareket lazım kaydirigubbakcemile3

16. 30 Nisan 2009
  17. mavi_siyah

mavi_siyah felicita Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nasıl bigudi kullanıyorsun canım ben bi içi su dolu kafeslilerden bi de köpük gibi olan yumuşaklar var ya tam adı nedir bilmiyorum onlardan kullandım solucan gibi oldu saçlarım hehesırnaşık şey he bir kerede peçeteleri kıvırıp onlara sarmıştım sonuç gene aynı olmuştu =/ errtesi güne de acayip kabarıyor şekli bozulup.

18. 30 Nisan 2009
  19. hot chocolate

hot chocolate kuzucuk Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benimde saçlarım kısa dalgalı,her zaman düzleştirici ile düzleştiriyrm

başka türlü yakışmıyor bana,ama sen değişik modeller kullan

topla,ya da kuaförde bir şeyler dene,hangisi sana yakışırsa onu kullan..