saçlarımı kısa kestireceğim..önerileriniz ?

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve sezen1983 tarafından 27 Haziran 2008 başlatılmıştır.

27 Haziran 2008
    Konu Sahibi : sezen1983
  1. sezen1983

sezen1983 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar saçımı çok kısa kestirmek istiyorum ilk defa yapacağım daha önce kestirenlerin önerilerine ihtiyacım var.

2. 28 Haziran 2008
  3. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ustura ile kesimi hiç sevmiyorum hele de çok kısa bir model değilse ve çok katlı ise uzadıkça uçlar ince ince tel tel oluyor benim öyle şu an uzamasında sorun yok çok şükür ama uçlar ince ince oluyor
    yüzün kare şeklinde değilse oval bir yüz ise çok kısa bir saç çok hoş durur ama çok iyi düşün derim
    sadece değişiklik için çok kısa kestirme ,çünkü alışman ve uzatman zor olabilir
    saçın yıpranmış olduğu için kestirmek istiyorsan azar azar kestirmeni daha çok öneririm:)
    ama kısa saçı çok merak edip kısa kullanmak istiyorsan iyice modeline karar ver saç tipini de göz önünde bulundur
    victoria beckham modelinden daha kısa istiyorsun değil mi ben çok kısa deyince ece uslunun saç modeli kadar kısa olarak algıladım.

4. 29 Haziran 2008
  5. sezen1983

sezen1983 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    oval bir yüzüm var kısa saçın yakışacağı söyleniyor ama baya kısa istiyorum kestirenler varsa tecrübelerini bekliyorum

6. 29 Haziran 2008
  7. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım yazdıklarına o kadar katılıyorum ki.
    ustura ile kesim kadar kötu olanbırsey yoktur heralde. aşırı sağlıklı bır saçı bıle kırıklarla dolu gibi gösteriyor usturalı kesim.kuzenımın saçı görduğun en saglıklı en parlak saç ama ustura ıle kestirmişti zamanında.ondan bılıyorum.
    ve yavaş yavaş kısaltmanda fayda var diyorum saçını

8. 29 Haziran 2008
  9. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bana da kısa saç yakışıyor bana en çok yakışan modeller kısa saç at kuyruğu,yarım toplama,topuz:)yani hep saçı toplama ile ilgili modeller çok nadiren saçımı tamamen salarım salınca da önünü toka ile kaldırıyorum çünkü yüzüme perçem filan gitmiyor yüzüm oval ece uslu nun thalia nın yüz şekli gibi,o yuzden ya uzun hacimli saçlar ya toplama ya da kısa modeller bize gidiyor
    kısa saç yüzüne çok yakışsa bile imaj olarak da iyi düşünmeni isterim kusura bakma başkasını böyle etkilemek asla istemem ama çok kısa saçı gerçekten istemiyorsan sadece değişiklik için bu kadar kısaltma azar azar kestirmen daha iyi ama gerçekten istiyorsan tabi dene ama sonra bu saçları nasıl uzatacağım deme:)))))))))

10. 29 Haziran 2008
  11. EU3

EU3 Guest

eğer saçların kabarmıyosa kısa saçta yakışıyo diyosan kestir nasıl olsa kökü sende:) ama pişman olursan biraz zor olur senin için hergün bakım yapabilccekmisin kısa saç daha çok istiyor bakım ve uğraş bundan emin ol değişiklik iyi gelir...

12. 29 Haziran 2008
  13. sezen1983

sezen1983 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar çok kısa olacak saçlarım saat 18 de randevum var modeli nasıl olsun acaba dümdüz bir kesimmi yaptırsam hülya avşarın son hali gibi

14. 29 Haziran 2008
  15. sezen1983

sezen1983 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    valla ünzile baya bi kısaltacağım model aklımda yok herhalde kuaföre bırakacağız model olayını

16. 29 Haziran 2008
  17. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bence son kez bir daha düşün çok kısa saçı ben hiç bir bayana yakıştıramıyorum :1no2:

18. 29 Haziran 2008
  19. ruya35

ruya35 ...I wİsH I kNeW... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hülya avşarın saçı güzel ama hep bakımlı kimbilr neler kullanıyordur onlar..
    saçların ince telliyse ve sürekli bakacaksn kestir bnce
    tabii iyi bilen bir kuaföre

yazın rahat oluyorşakkıdı