Saçlarımı nasıl eski sağlığına kavuştururum?

Konusu 'Yıpranmış Saçlar ve Çözümleri' forumundadır ve eray tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : eray
  1. eray

eray Guest

slm eskiden saçlarım çok uzundu 3 ay önce röfle yaptırdım. inanılmaz derecede dökülmeye başladı .güya saçı besleyen ilaçlar kullandım,hiç işe yaramadı belki kestirirsem ,iyi olur diye düşünüp kestirdim şimdi o kısacık saçları toplamaya çalışıyorum çünkü`,hiç yakışmadı .saç tellerim çok ince sarı renkte oldukları içinde çok az görünüyorlar.başka bişide kullanmaya korkuyorum .daha koyu bi rengemi boyamalıyım,birde aşırı derecede tüleriyolar..tavsiyelerinizi bekliyorum.şimdiden tşk.

2. 29 Aralık 2008
  3. xexberna

xexberna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    bence saçlarını dinlendirmelisin belli ki çok yıpranmış, saç için doğal çok güzel maskeler var (yine bu siteden bulabilirsin) onları uygularsan , bi süre boyatmazsan ve fön gibi saça zarar veren şeylerden biraz uzak durursan saçların canlanır ve tam eskisi gibi olmasada daha güzel görünür,kısa sürede toparlanır umutsuzluğa kapılma....

4. 29 Aralık 2008
  5. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    besleyici doğal yağlardan falan da kullanabilirsin belki canım.onlarda saçının yeniden kendini toplamasına yardımcı olabilirler.annemde aynı dertten muzdaripti.hem iç hem dış takviyeyle şimdi normale döndü saçları.sıkma kendini stres daha da kötü etkilerbenneyaptımki

6. 29 Aralık 2008
  7. eray

eray Guest

sağolun kızlar ya hızır gibisiniz.o kadar üzülüyorumki imdat diye bağırasım geliyor.eşim uzun saç seviyor ama böyleyken uzatmama imkan yok bunalıma girdim valla ,sabah ilk işim o kalkmadan saçlarımı toplamak oluyor...

8. 30 Aralık 2008
  9. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    röfle yaptırmaya devam ettikçe saçların hep aynı olacak uzun süre bendede aynı şikayetler vardı sonra röfleden kurtuldum şimdi herkes saçların ne kadar canlanmış diyor.

10. 12 Haziran 2009
  11. soprano_87

soprano_87 Guest

12. 12 Haziran 2009
  13. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    benim de 3 sene oldu hala kendine gelemedi. ama ben özel bakım falan yapmamıştım hiç. şimdi yağlarla falan deniyorum bişiler sen ihmal etme canım.