Saçlarımı ne renk yapayım bilmiyorum..

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve charmed tarafından 17 Mart 2009 başlatılmıştır.

17 Mart 2009
    Konu Sahibi : charmed
  1. charmed

charmed Guest

Arkadaşlar merhaba ben sürekli saç rengimden memnum olmuyorum ve sürekli değiştiriyorum.3 aydan beri kızılım ama açık kızıl filan değil ilkten patlıcan moruna yakındı sonra biraz açtılar ve şimdide aktı ve yine değiştirmek istiyorum yaz geliyo ya açık renk olsun diyorum kumral yada sapsarı filan gitmiyo bana ne yapıcağmı bilemiyorum bi kaç renk gösteriyim size fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlara.s

2. 17 Mart 2009
  3. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Naz Elmas ve Jessica Albanın renkleri iyi

4. 17 Mart 2009
  5. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    tenin açıksa her renk yakışır..açık renklerin kullanımı zor..koyu renkler daha kolay kullanılıyor..

6. 17 Mart 2009
  7. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmm evde boyuycaksan 3.resimdeki rengi ilk önce dene..yavaş yavaş açarsın rengini...çünkü biden kapanmaz kızıl saçın...ama kuaförde boyatcaksan hepside güzel olurr...şimdiki saçında gayet güzell..saçlarında canlı duruyorr hiç yıpratma derim ben..

8. 17 Mart 2009
  9. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben pek boyadan anlamam ama bu kızıl renkleri kapatmak çok zor bunu bil .. boyarsın ama alttan kızıl hep çıkar bence uzmandan yardım al evde gösterdiğin renkler olmaz gibi geliyor bana ...ben kırmızı kızıl olmayan sadece ışıkta kızıl olan saçımı önce çikolota kahveye,sonrada koyu küllü kumrala boyaıdm ama hala alttan kızıllık belli ..
    genede bilen arkadaşlarda yorum yapar bende faydalanırım eğer kapatan bir renk varsa ..
    genede yanlış yönlendirmim seni ..

10. 17 Mart 2009
  11. Gareng

Gareng Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    renklerin hepsi çok güzel ama senin yüzünü görmeden hangisi yakışır bişey söylemek çok zor CADIARZU