Saçlarımı siyah renge boyasam mı?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve edakrxsxk tarafından 23 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : edakrxsxk
  1. edakrxsxk

edakrxsxk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

kızlar fotomu koydum saçlarım kızıldı aka aka bu renge dönüştü :kızgın:neyse benim sorum şu ben saçımı hep siyah olmasını isterdim ama bir türlü cesaret edemedim bu aralarda etraftan fazla gaz veriliyo siyaha boya diye nişanlımda siyah diyo ama ben hala karar veremedim sizce nasıl olur fikirlerinizi bekliyorum yardım edin bana

2. 23 Temmuz 2008
  3. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim saclarımda siyaha yakın kahveydi actım boyadım derken siyaha boyadım.. aman allahım kurtulmak ne mümkün.. sacımı siyahtan kurtarcam diye mahvettim desem yalan söylemem.. boyatacaksan kahveye falan boyat siyah gibi durur.. degişiklik istediğinde cok sıkıntı cekmezsin heralde..

4. 23 Temmuz 2008
  5. edakrxsxk

edakrxsxk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben açıp boyamayacağım ama direk siyaha boyayacağım kuzeninkini boyadık onunda teni benim gibi onunda saçında kızılı vardı daha önce siyah yaptık süper oldu herkes olmaz diyordu (ben dahil) ama süper oldu çok yakıştı şimdi onlar bana gaz veriyo

6. 23 Temmuz 2008
  7. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    senin saçlarının rengi de pek açık ton sayılmaz ;bence siyah daha sert gösteren radikal bir renk yapma

8. 23 Temmuz 2008
  9. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.560
    Ödül Puanları:
    163
    Benim saçlarimda siyah kizil kullanimi zor akiyor. Bence yakişmiş. Güzelsinizde allah sahibinize bağişlasin.

10. 23 Temmuz 2008
  11. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bendede aynı dert vardı saçlarım kızıldı yıkandıkça tuhaf bir renk oldu bende koyu kahve alıp boyadım güzel kapattı kızılları siyah gibi duruyor çok memnun oldum. koyu kahveyi dene istersen .

12. 23 Temmuz 2008
  13. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    cnm bende röfleli saçlarımı simsiyah yapmıştım geçen yıl.güzel oldu ama.sıkıldıgın zaman acması çok zor.akmıyorda kızıl gibi kolay kolay.bide dipler çıkınca sarıda idare ediliyorda benim kendi sacın acık kumral diplerden uzadıkça siyah sarı duruyo.şu anda kızıla döndüm ama sen bilirsin yani.ileride röfle yaptırma gibi bir istegin olursa yada varsa iyice düşün derim.siyah sana gider yüzüne bencede ama sen bilirsin.istersen koyu kestane al oda siyah gibi oluyor.açılması daha kolay olur hem.sevgiler

14. 25 Temmuz 2008
  15. tu_ba

tu_ba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    siyahı bende çok istedim epeydir cesaret edemiyordum ama en sonunda koyu kestane aldım..ilk boyamada siyah gibi duruyor yaklaşık bir hafta boyunca direk simsiyah oluyo..sonra akmaya başlıyor..bence dene..baktın siyah hoşuna gitti direk siyaha boyarsın(ki ben öyle yaptım :lepi: ) hoşuna gitmezse akıyor zaten.. yerimseniben

16. 26 Temmuz 2008
  17. lunitari

lunitari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    koyu kahveye boyarsan siyah gibi duruyo zaten... ve yüz hatlarını sert göstermiyo... siyah çok sert gösteriyo yüz hatlarını. ve bazılarında peruk gibi duruyor

18. 26 Temmuz 2008
  19. Linqin_Park

Linqin_Park Guest

canım bence hiç gerek yok cok guzel bi kızsın sac rengınde tenine falan uymus bence boyle gayet iyisin siyaha gerek yok. sonra siyahtan sıkılınca baska bi renk istiyeceksın o zaman da sacın cok yıpranıcak bence...