saclarimin rengi hakkinda ltfn ( kizil)

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve GuerillaTanya tarafından 12 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : GuerillaTanya
  1. GuerillaTanya

GuerillaTanya Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar lütfen yardim edin...benim kendi saclarim normlalde kahverengi fakat ben kizila bayildigim icin yillardir öyle yapiyorum.
    bakir kizil yapiyodum...

fakat ben bu renk tonlarini istiyorum:

kuaför dünyanin parasi ve benim harcligim kitaplarima gidiyor. bu sac rengini kendim nasil elde edebilirim yardimci olurmusunuz?

tesekkür ederim

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ekim 2008
  2. 12 Ağustos 2008
  3. GuerillaTanya

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    nolur nolur lütfeeeeeeen yardim edin

4. 13 Ağustos 2008
  5. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    cnm o rengi elde edebilirsin tabi kuaförde. ama çabuk akar ve senin saçının şuanki rengi gibi olur. bence böylede çok hoş. çağla şıkelinkide o resimdeki gibiydi canlı parlak sonra baktım karamek gibi ollmuş. sibel can ve ebru gündeşte o renkti geçen baktım koyu renge dönmüşler. kullanışlı bi renk değil bence yinede sen bilirsin tabi.
    senin saç renginede çok yakın bi renk bence hiç boyatmana gerek yok bu haliyle gayet hoş

6. 13 Ağustos 2008
  7. GuerillaTanya

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ya tsk ederim ama ben yillardir bunu istiyodum simdi cesaret gelmisken denemek istiyorum..yine boyarim nolacak ama suan param yok dedigim gibi kuaföre verecek.
    sacimi kendim bu renge nasil acabilirim bi fikrin var mi

8. 13 Ağustos 2008
  9. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    hmm ozaman bu rengin tam adı karamel frapiçino. geçen bi arkadaşımda böyle istiyodu kuaförde sormuş karamel frapiçino demiş ona kuaför. isim çok güzelde ordan kaldı aklımda.
    sende boya satan yere git karamel frapiçinoyu katalogtan bak eğer istediğin renkse hemen al ve boya.
    ha bide unutmadan benim boya aldığım bi toptancı kadın var hazırladığın saç baoyasının içine bir tatlı kaşığı saç kremi ve yarım çay bardağı su kat demişti. ben denedim boya daha uzun ömürlü oluyo rengi açılmıyo ve parlak kalıyo. tavsiye ederim. istersen sende deneyebilirsin cnm.

10. 13 Ağustos 2008
  11. EU3

EU3 Guest

cnm. benim şu an alttaki renk 2 aydır kullanıyorum nerdeyse 20 günde bir boyaya gidiyorum ama sanırım yaz olmasıda büyük etken çabuk akmasında deniz ve havuz suyu akıtıyo ..sanırım kışın daha az sıklıkla boya isticek

12. 13 Ağustos 2008
  13. dmple

dmple Guest

senin saç rengin daha güzel bence..o alttaki resimdeki rengi kullandım kaşlarım açık kahve oldugu halde sırıttı hiç bi makyaj yakışmadı ve çok yıprandı saçlarım..zor bi renk kızılın tüm tonlarını denemiş biri olarak en cok bu renk beni zorladı.

14. 13 Ağustos 2008
  15. GuerillaTanya

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    gercekten mi..benim sac rengim bana yanik gibi geliyor böyle yanik bi renk. herkes cok begendi ama ben hep böyle daha iddiali olsun istiyordum....

peki buna benzer olur mu mesela su:

http://img117.imageshack.us/img117/6272/410520081455195034pt4.jpg mesela bu daha soluk bi renk sizce bu olur mu :KK70: kafanizi sisirdim ama cok heveslendim napim

16. 13 Ağustos 2008
  17. dmple

dmple Guest

yanık diil cnm senin saç rengin tarçın..dier resimdekilerde bakır bile değil bakır-sarı..yüzdeki en ufak kızarmayı,makyajı kaldıramayan renkler,yıkanınca turuncumsu bi sarı oluyo.sanki siyah saçtan sarıya dönmeye çalışmışsın da tam olmamış gibi garip bi sarı oluyo yıkanınca..ayrıca çok ta görüyorum o renklerden bu son iki yıldır.senin saç rengin daha değişik geldi bana.a.s
    ama içinde kalıcana yaptır gamyoncuiremsu

18. 13 Ağustos 2008
  19. GuerillaTanya

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    evet sonunda vazgectim :KK70: herkes sac rengimin böyle daha guzel oldugunu söylediler.

ve ben yüzümde sivilce problemi yasiyorm yani cok kirmizi oluyor yüzüm sende dedin ya kaldiramiyor flan.....

:KK70: eh bende böyle kalayim o halde tsk ederim herkes e:KK70: