saçlarımın rengi karmakarışık oldu:((

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve seashell tarafından 19 Şubat 2009 başlatılmıştır.

19 Şubat 2009
    Konu Sahibi : seashell
  1. seashell

seashell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle herkese merhaba bu siteye yeni üye oldum bnm sorunum şu doğal saç rengim koyu kestane ama ben 2-3 ayda bir kolestonun koyu kumralına boyuyordum renk belli belirsiz açılıyordu fakat boyanın verdiği parlaklık hoşuma gidiyordu 2 gün önce nevanın koyu kumralını aldım malesef şimdi diplerim özellikle tepem turuncu altlar ise koyu fakat koyu rengin arasında kızıl gölgeler oluşmuş durumda
    tam çorba oldu anlayacağınız :1rolleyes: koyu kestane istemiyorum çünkü birkaç yıl önce denemiştim aşırı siyah ve mat oluyor açık kahve kapatır dediler ama güvenemedim sizce hangi renk tamamen kapatır lütfen yardım edin inanın uyku tutmuyor

2. 19 Şubat 2009
  3. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Kestane tonlarına yakın renk kahvedir bence kahvenin birsürü tonları var saçına yakışacak bir ton seçmelisin

4. 20 Şubat 2009
  5. zuza

zuza emo emo fuck you emo!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben hıc ugrasma kuafore gıt derım cunku aynı sey benımde basıma geldı anca kuafor yapabılır kendın basa cıkamazsın ben dahada mahvetmıstım saclarımı sımdıde ole kızıllıklar var sacımda ole dolasıorumsenağlama rofle yaptırcam boyanın ustunden ıkı ay gecsın ıstıorum yıpranmasın dıe
    kafamçokkarıştı

6. 20 Şubat 2009
  7. dila06

dila06 nazlıyım çok nazlııııı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kolestonun kumralı var.
    ona boya düşündüğünden daha koyu çıkar hep o yüzden zor zamanlarımı hep onunla atlattım iyi kapatır.kaydirigubbakcemile2

8. 21 Şubat 2009
  9. seashell

seashell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tavsiyeleriniz için çok çok teşekkürler arkadaşlar bugün saçlarımı koleston kışkırtıcı kahveye boyadım çok şükür o alacalı tuhaf halinden eser kalmadı:sm_cool: bayağı koyu bi renk siyaha yakın diyebilirim ama koyu kestane gibi soluk ve mat değil oldukça parlak çok hoşuma gitti inşallah akmaz çünkü artık beyazlayana kadar boyamayı düşünmüyorum

10. 22 Şubat 2009
  11. konca

konca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    senağlamamerhaba arkadaslar bende yeni üye oldum sorunum benimde sac malesef saclarimi 6 ay önce boyatmistim rengi koyu kahveydi ve rengini deyistirmek istedim arkadas bir boya tavsiye etti ve ben o boyayi aldim schwarzkopfun 855 lichtbraunla boyadim rengini acar demisti dedigigibi ama renk iki cikti kökleri turuncu diyer taraflari ise koyu kahvede kaldi kafayi yiyecegim arkadaslar sacin rengini acipta istedigim renge dödürme sansim varmi acil cevap lüüüüüüüüüüüütfen

12. 22 Şubat 2009
  13. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Evde saçını daha fazla yıpratmadan bir kuaföre danışmalısın..:CüvCüv:

14. 22 Şubat 2009
  15. konca

konca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :eek:klava::eek:klava:ah arkadasim sabah ilk isim kuaföre gitmek olacak aceba halledebilecekmi edemesse kafayi yiyecegim bazi arkadaslar kuaför maduru olduklarini söylüyorlar buda beni korkuduyor saclarimda zaten cok cansiz hepten mafolmasindan korkuyorm

16. 22 Şubat 2009
  17. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Kuaföre giderken iyi düşün iyi bir kuaför asla böle kabullemez hatalar yapmaz fönü 2 tl ye çeken kuaförlere güvenme..:jeyyar:

18. 22 Şubat 2009
  19. konca

konca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mirmirmirmir:nazar:haklisin canim iyi bir kuaför halledermi dersin morelim cok bozuk yarin insallah düzelte bilir birdaha boyami asla pismanligimi anlatamam seninde basina geldimi böyle birsey yada basina gelipte düzelte bilen biri var ise bana yardim etsin lüüüüüüüüüüüüüfen