saçlarımın rengini istediğim gibi açabildim (resimli)

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve meldam tarafından 10 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : meldam
  1. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    daha önceleri kuaföre bir dünya para harcayıp saçlarımın rengini açtırmıştım saçım SİYAHTI kuaför kızıla çevirdi kızıldan dönemedim bu sefer gittim PALLETTE yoğun açıcı aldım üzerine küllü kumral yaptım bu renk çıktı kızıldan döndüm sayılır daha önceleri bunu yapsaydım kuaföre şimdiye kadar bu kadar para saymazdım isteyen koyu kahveden kızıldan 4 ile 6 ton açabilir kesinlikle yanma yok saçınızı açtıktan sonra sarı karamel bir çok rengi anında yapabiliyorsunuz[​IMG]

2. 10 Mayıs 2008
  3. meldam

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    valla canım akma olmadı ben önce açtım hemen 1 gün sonra boyadım akmadı pallette ileaçtıktan sonra gün aşırı yıkamamm gerekti ama saçım kızıl olduğu için bakır oldu hemmen küllü kumral yaptım biraz bekleyip küllü kumral yapsam olacaktı ama olsun kızıldan kurtuldum sayılır

4. 10 Mayıs 2008
  5. biopelin

biopelin Hayat akan bir sudur.. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    çok güzel olmuş...güle güle kullan saçını :nazar:

6. 10 Mayıs 2008
  7. meldos27

meldos27 Papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benım sacımda koyu kestaneydı burda sızlerden aldıgım bılgıler sonucu palettenın yogun renk acıcısını kullanndım sacım baya acıldı,uzerıne koyu kumral 6.0 sürdüm sımdı cok hos bır renk oldu koyu renkten kurtuldum Allahıma cok sukur sızede tavsıye ederım.butun herkese verdıgınız bılgılerden dolayı cok tesekkur ederım.ıyı varsın kk.bılmedıgımız daha cok seylerı buradakıler sayesınde ögrenecegız.:nazar::enbuyukkk:

8. 10 Mayıs 2008
  9. chatlock

chatlock Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    üfffffffff boyana boyana benımde sac kalmadı kafamda nasıl dökülüyo:1shok:..kızıl mahvettı sacımı bende mavı sıyaha boyadım yakıstıgını soyluyorlar.beyaz tenlıyım kızlar... beyazınız yoksa sakın oynamayın sacınızın rengıyle :mymeka:

10. 10 Mayıs 2008
  11. - SwééT -

- SwééT - ~ Rengarenk ~ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    saçında hiç yıpranma olmadı mı yani? peki bu palette yoğun açıcıyı evde uyguladığımızda yanma gibi bi risk söz konusu mu yoksa normal boya gibi mi? ben ilk defa duyuyorum da o yüzden iyice öğrenmek istiorum. uzun zaman orille saçımı açtırıyordum ve malesef çok yıprandı. şuan kızılım ama olur da bigün sıkılıp saç rengimi açmak istersem yine orialle açtırmiyim bunu kullanırım bari :)

12. 10 Mayıs 2008
  13. SHADOWGIRL

SHADOWGIRL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    benim saçımda röfle var artık yıpranmasını istemediğim için dinlendirme aşamasındaydım
    diplerimi 10 santim kadar uzattım
    benim saç diplerimde kestane
    palettenin 9 ve 7 numarasını yani sarı ve kumralı karıştırdım boyadım anında tuttu röfle iken yapılan dip boyası gibi tuttu
    ikinci defa yine boyayacağım açık kumralı tutturana kadar artıkyerimseniben

Son düzenleme: 9 Aralık 2009
  14. 10 Mayıs 2008
  15. MeDuSa

MeDuSa Guest

cnm benimde saçımda bakır kızılı vardı üstüne kumral yaptım ama kumralı aktı kızıl sarıya dönük bi renk oldu şimdi röfle yaptırmak istiom olurmu ki ya

16. 10 Mayıs 2008
  17. meldam

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    hiç yanma yok 1 saat kafamda kaldı kesinllikle orıal gibi değil bende önce tedirgin oldum korktum ama saçı ağır ağır açıyor herkes şaşırdı önce 1 ton sonra 2 derken 5 ton filan açıldı

18. 10 Mayıs 2008
  19. meldam

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    üzerine benim gibi pallette açıcı al ve sarıya dönmek istersen KÜLLÜ açık kumral al küllü renk ve açıcı kızıılığı alıyorrr