Saclarimin Uclari Catallasiyor !!

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve ECRXIXNA tarafından 19 Mart 2007 başlatılmıştır.

19 Mart 2007
    Konu Sahibi : ECRXIXNA
  1. ECRXIXNA

ECRXIXNA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADAŞLAR ŞAÇ BAKIMI İLE İLGİLİ HER YAZIYI OKUDUM HERKES AYNI SORUNLARA HERKES FARKLI ŞEYLER YAZMIŞ.KAFAM KARIŞTI İYİCE:çok üzgünüm: BUNLARDAN BİR KAÇ TANESİNİ DENEDİM SAÇLARIMI ELLEDİMMİ ŞUANDA SAMAN TUTMUŞUM GİBİ HİSSEDİYORUM.
    ŞAMPUANA ÇAMBERTİNİ HİNYAĞI VS YAĞLAR KATIP KULLANANLAR OLMUŞ DENEDİM ŞAMPUANIMI ZİYAN ETTİM.ACABA BUNU UYGULAYANLARDADA AYNI OLDU.
    SADECE ŞUNU İSTİYORUM BENİM SAÇLARIMIN UÇLARI KESDİRDİĞİM HALDE 1 HAFTA SONRA ÇATALLAŞIYOR VE ÇOK KURUYOR.BOYALI BİR SAÇIM VAR DİPLERDE SORUYNUM YOK AMA UÇLARI DÜZELTEMİYORUM.

BENİM GİBİ DERTLİ OLANLAR İÇİN B,İLENLER BU BAŞLIK ALTINDA YARDIMCI OLURSALAR HERKES FAYDALANSIN DERİM.

ŞİMDİ HANGİ YAĞLARI NASIL KARIŞTIRP NASIL KULLANACAĞIZ
    .:a015: :a015:

2. 19 Mart 2007
  3. Gxuxlden

Gxuxlden delikafa Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bağdem yağı kullan diplerden uçlara doğru yedir yarım saat bekle ve yıka hepsinide bir günde kullanırsan sonuç alamazsın ve karıştırıp durma ilaçalrı birine başla ve devam et daha iyi sonuç alacaksın

4. 19 Mart 2007
  5. ECRXIXNA

ECRXIXNA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    TEŞEKKÜREDERİM DENİCEM:1yes2: :1yes2: :1yes2:

6. 19 Mart 2007
  7. Şerare

Şerare Guest

merhaba Ecrina,eğer okuduysan ben de konuyla alakalı tavsiyelerimi yazmıştım.Orada yazdıklarımı ben uyguluyorum canım ve etrafımda ki insanlara da sordukları için söylüyorum.Çünkü bayağı uzun,gür ve sağlıklı saçlarım var.Ama çok uzun oldukları için uçlarında ki çatallanmalar doğal olarak bende de var.Uçlarını badem yağı besleyecektir.Sevgiyle kalasın canım.

8. 19 Mart 2007
  9. dilara

dilara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili ecrina saclarin icin benim denedigim de badem yagi tozmaya yumurta sarisi ve ilik sut hepsini bir guzel karistir ve sac diolerine bir guzel masaj yap yarim saat beklet ve yika yikarkende sampuaniyin icine tee baum öl kay turkcesini bilmiyorum internetten bakarsan bulursun ve saclarini hirpalamadan yika havluya sar ve sadece uclarina yumsatici kullan ve her iki haftada ilk zamanlar saclariyin uclarini kestir kendine gelinceye kadar bunu haftanin ilk ve son gunleri yap 3 4 ay kadar sonrada haftada bir kez bunu birkezde ilik zeytin yagi toz tarcin be bal karistir sac diplerine boyun ve gögüs bölgene masaj yap bunlarin mutlaka faydali oldugunu göreceksin ve saclarin eskisindende canli gür saglikli olacak ve her gun yikamamaya calis birde sac kurutma makinasi fön felanda kullanma kendi halinde kurumaya birak bunlari duzenli ve en az alti ay denemelisinki faydasini görebilesin ve mutlaka göreceksin simdiden kolay gelsin

10. 20 Mart 2007
  11. ECRXIXNA

ECRXIXNA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    CNM ÇOK SAOL :teselli:

12. 24 Mart 2007
  13. sxixla_86

sxixla_86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çam terabendini şampuanla karıştırma direk saçına sür 45 dk bklet sora yıka normal bi şampuanla o zaman saçların sertleşmez ben de o şekilde yapıyorum canım

14. 27 Mart 2007
  15. alinkam

alinkam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çam terebentin tekbaşına saça sürülmez badem yağıyla birlikte sürülüyor tek başına yakabilirmiş...

16. 28 Mart 2007
  17. nesfit

nesfit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende okudum hepsini. seninle sorunum aynı ve bende yeni başladım hint yağı sürüyorum sadece .öyle hpsini karıştırmaktan korkuyorum açıkcası

18. 30 Mart 2007
  19. ECRXIXNA

ECRXIXNA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benden tavsiye çamtrebentini sakın karıştırma şampuanına diğerleri güzel yapıyor ama o çok kurutuyor.:teselli: