saçlarımın yağlanmasını istemiyorum

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve EU1 tarafından 10 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlarr şimdi sizden şöyle bir tavsiye istiyorum;;;;;;
    lütfen siz de kullanmış oluun ve işe yarasın !

ÇİÇEKCİM SAÇLARINI XXXXX (mümkünse bitkisel) ÜRÜNLE YIKA 5 GÜN HİÇ YAĞLANMASIN! SAÇ BOYAN DA VICIIK DİYE AKMASIN! ÖYLE MUCİZE BİR ÜRÜN !!!!!!!! diyin bana lütfeen :KK43:

not:saçlarım normalde kurudur ama hergün yıkıyodum geçen seneye kadar şimdi 3 günde 1 yıkıyorum ama 3. günün sonunda uçlar kupkuru ama dipler yağlı oluyo eğer toplarsam 5 gün gider ama açık kullandığım için yani... ayrıca boyalı saçlar için şampuan kullanıyorum o da yağlandırıyo sanırım... duyduğuma göre bitkisel ürünler saç boyasını akıtmıyomuş... kızlar bu sene 5 günde 1 yıkamaya alıştırcam saçlarımı ünvde fönlü saçla gezmek istiyorum !! beni anlıycağınızı da biliyorum :):) :enbuyukkk:

2. 11 Ağustos 2008
  3. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    valla öyle bi mucize ürün yok canım:) bence saçlarını 3 günde bi yıka hatta iki günde bi yıka farklı şekil ver çünkü biz üniversite karıları olarak takip ediyoruz aaaa bak pazartesi fönlüydü cuma oldu hafiften bozulmuş fönü demekki hiç yıkanmamış 5 gündür öööö diyoruz

4. 11 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Guest

ahaha :KK70: ben de takip ederim nihahaho :KK70::KK70::KK70::KK70: ama çok işlem görürse mahvolur diye düşünüyorum ince telli çünkü..

6. 11 Ağustos 2008
  7. MaviKelebek22

MaviKelebek22 I Need You Now..<3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ohoo canım biz çok şey istiyoruz ama yok işte öyle bişeyler.. kısmetse 2050 de çıkar öyle bi şampuu :lepi:

8. 11 Ağustos 2008
  9. lunitari

lunitari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    5 gün mü? benim saçım 2 gün yağlanmasa şükrediyorum hem 5 gün insan saçını yıkamazsa saçı kokar bence =)