Saçlarimiz Dökülmesin....

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve island tarafından 19 Ekim 2007 başlatılmıştır.

19 Ekim 2007
    Konu Sahibi : island
  1. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Slm kızlar,
    uzun bir süredir saç dökülme problemi yaşıyordum. Kendimce şöyle doğal bir formül buldum. İnanın o kadar etkili oldu ki...
    Ben saçlarımın bakımını hep yaparım sürekli yağ karışımları falan kullanıyordum. Saçlarım canlanıyordu ama bir türlü dökülmeyi durduramıyordum. Şu anda saç dökülmem %75 azaldı diyebilirim.
    Formül şu: 10 bardak kaynar suyun içine 2 yemek kaşığı ısırgan atıyorsunuz. Ağzını kapatıp soğuyuncaya kadar demlendirin. Sonra bu losyonu saçınıza uygulayın özellikle diplere iyice friksiyon yaparak yedirin. Bekletebildiğiniz kadar kalsın saçınızda. Yağlı değil,masraflı değil,kokusu yok ve hiç bir zararı yok! İkinci yapışınızda yarı yarıya azalmış olucak dökülme.Umarım sizde de işe yarar.Öpüyorum hepinizi:1hug:

2. 19 Ekim 2007
  3. cranberry

cranberry Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimkide çok dökülüyordu deneyeyim bakalım:)teşekkürler

4. 19 Ekim 2007
  5. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    rica ederim canm inşlh işe yarar denemekten bişey kaybetmezsin ben fısfıslı bir şişeye koydum rahatça uyguluyorum doktora gitmeyi düşünüyordum yani o derece dökülüyordu içim acıyordu o dökülen telleri gördükçe çok şükür işe yaradı bu losyon arada da beslesin diye yağ karışımı uyguluyorum:1closedeyes:yerimseniben

6. 19 Ekim 2007
  7. axsxiyan

axsxiyan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm Arkadaşlar bence öyle her okuduğunuz ve her duyduğunuza inamayın çünkü bende eskiden öyle yapıyordum fakat saçlarım çok daha kötü oldu bende bu nedenle saçlarımın dökülmesini nasıl önleyebilirim diye araştırma yapmaya başladım ve erckozmetik.com adresinde hc adlı ürünü gördüm ve hemen sipariş ettim hemen sipariş etmemdeki en büyük etken çeşitli bitkilerden oluşmuş tamamen doğal bir ürün olmasının yanı sıra etkilerinin bilimsel olarakta kanıtlanmış olmasıydı şimdi saçlarım hiç dökülmüyor üstelik kolayca şekilde alıyor:)) isterseniz bu ürünü deneyin

8. 19 Ekim 2007
  9. btl

btl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim de saçımda aşırı derecede dökülme var bu formülü gerçekten denemek isterim... Arşiyan senin dediğinde kafama çok yattı saolun arkadaşlar..

10. 19 Ekim 2007
  11. sny

sny kronik duygusal Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ısırganın bende etkisini gördüm birde hint badem yağı ve limonu karıştırıp 1 saat beklettim haftada 2 defa ayrıca kokmasına rağmen sarımsakta sürdüm artık hiç dökülmüyor sadece mevsim değişiminde biraz:sm_cool:yeni yeni saçlar bile çıktıyerimseniben sağol paylaşım için:1hug:

12. 19 Ekim 2007
  13. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    slm aşiyan kaç forumdur dikkat ediyorum senin ağzında bir isim tutmuş gidiyor. ERC KOZMETİK ERC KOZMETİC anlıyorum reklamını güzel yapıyorsun ama insanların kafasını bu doğal şeyler zararlı falan diyerek karıştırma!!! sen yine erc kozmetikten al istediğini herkese de tavsiye et ama saçlarla ilgili açtığım her forumda bu ismi görmekten bıktım

14. 19 Ekim 2007
  15. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    sen da sağol canım ben kısa bir süredir uyguluyorum bu ısırganı ve çok faydasını gördüm hint yağını ben de denemek istiyorum hoşça&güzel kal :1hug:

16. 19 Ekim 2007
  17. deniz_35

deniz_35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet aynı şey benimde dikkatimi çekti hangi foruma bakarsam bakıyım aynı şeyi gördüm ama bu forumda daha çok dogal yollardan yararlanmaya çalışıyoruz kaldıki arkadaşımızın tavsiyesini bende uyguluyorm ve hiçbir zararını da görmedim...

18. 19 Ekim 2007
  19. Gulpare

Gulpare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Tesekkürler canim uygulayacagim.