Saçlarımızı düzleştirdikten sonra şeklini nasıl uzun süre koruruz?

Konusu 'Düz Saçlara Özel' forumundadır ve kLeoPatRamM tarafından 19 Kasım 2008 başlatılmıştır.

19 Kasım 2008
    Konu Sahibi : kLeoPatRamM
  1. kLeoPatRamM

kLeoPatRamM Guest

öncelikle herkese slm...:teytey:şimdi kızlar bnm sorunum şu ya benım saçlarım fazla gür olmasada genede gür yani gögus hizamda ve ben düzleştirici kullanıyorum modelide çok guzel..çok güzel de düzleştirio ama aksam yapıorum yatıorum sabah kalkınca bozulmus oluoosenağlamasona hadi bakalım bı daha üstünden geç.. yanı sızden ıstedıgım su bnmle aynı sorunu yasayıp sorununa bi çözüm bulan warsa yazsın ay artık delı olucam yaniii haydi bakalım beklıorumm şakkıdı

2. 19 Kasım 2008
  3. kLeoPatRamM

kLeoPatRamM Guest

heey 9 kişi bakmıss kimse bişe yazmamıs yaw... yoksa siz beni beğenmiyyormusunuz:):):)

4. 19 Kasım 2008
  5. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Valla cnm benim saçlarım dalgalı..düzleştiriken aynı parça üzerinden 3-4 kez geçiyorum .daha sonra hiç bozulmuyor..sen düzleştiricinin sıcaklıgını artır,belki ondandır ..ben 180 derecede de yapıyorum..

6. 19 Kasım 2008
  7. MeDuSa

MeDuSa Guest

benimde bozuluo cnm yapcak bişi yok yine düzleştiriom
    ama bi arkadaş kurutma makinasının ucuna dalgalı yapmak için tabak gibi bişi takılıo ya onunla saçımı kuruttuktan sonra makinayı açıp tarıorum dümdüz kalıo ve bozulmuo demişti ben daha alamadım ondan

8. 19 Kasım 2008
  9. kLeoPatRamM

kLeoPatRamM Guest

bende 180 de yapıorum 3-4 kere ustunden de gecıorum ama olmuo bnm saçda war heral bişee:)o tabak gibi şeyden bendede war onla ne alakası war anlamadım o dalgalı için bnm bildigim kadarıyla

10. 19 Kasım 2008
  11. Bosnakgxuxzeli

Bosnakgxuxzeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    SAcina islakken Bakimkremi sür ondan sonra iyice Kurut ondan sonra SAcini 180-200 derecede düzlestir.Bi güzelcene ilk önce ensendeki saclardan basla üst saclarini tokayla tuttur.Sonra git gide tek tek onlarida düzlestirdikten sonra.SAcini Tülpelten baglarsan öle yatarsan fazla sacinin sekli bozulcagni sanmiyorum.

12. 20 Kasım 2008
  13. pinar-20

pinar-20 Guest

canım aynı sorunu bende yaşıyorum ne yaparsak yapalım yatınca bozuluyo düzlüğü ertesi günü tekrar geçmek çok yorucu oluyo sabahtan yapmak en mantıklısı galiba sorunumuz çaresiz gibi

14. 21 Kasım 2008
  15. KIMBERLY

KIMBERLY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım düzleştircinin markası ne acaba?bende alıcamda ondan sordum

16. 21 Kasım 2008
  17. pln=)

pln=) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben sabah ta yapsam akşamda yapıp yatsam en fazla bir kaç saat dayanıyo oda tam düz olmuyo dalgalı ve gür saçlarım bnde pek yapmıyorum artık arada fön çektiriyorum düz o kadar

18. 21 Kasım 2008
  19. kLeoPatRamM

kLeoPatRamM Guest

canım phlips 4667 sanırım