Saçlarımızı görelim tavsiyeler verelim :)))

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve MeDuSa tarafından 5 Ekim 2008 başlatılmıştır.

5 Ekim 2008
    Konu Sahibi : MeDuSa
  1. MeDuSa

MeDuSa Guest

kızlar aklıma şöle bi fikir geldi hepimiz ünlülerin fotolarını koyup böle saç istiorum falan diorus ya renk veya kesim olsun burda kendi saç şeklimizi ve rengimizi paylaşırsak eğer bizim saç rengimizi beğenen arkadaşlara hangi renk kullanıp nasıl yaptığımızı daha rahat anlatırıs die düşündüm illa yüzümüz görüncek die bişi yok amaç saç şekli ve rengi paylaşımı deilmi zaten kaydirigubbakcemile5
    birbirimizden yardım alsak bence daha faydalı hadi saçlarımızı görelim hihoyyyt hihoyyyt

2. 5 Ekim 2008
  3. çok ii fikir canım şu an yüklemeye waktm yok ama gece hemen yüklüorum farklı modellerini saçımın

4. 5 Ekim 2008
  5. MeDuSa

MeDuSa Guest

ben geldim yine ya hani saçlarınızın fotoları görelim güzel saçları hihoyyyt
    açılış benden güzel sayılmaz ama :içelim: :içelim:

6. 5 Ekim 2008
  7. ezoy

ezoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hülyalı saçların çok çok çok ama çok guzel ben de renk olarak bole ıstıyorum,pekı kuafore ne dııcemm? :KK43:

8. 5 Ekim 2008
  9. MeDuSa

MeDuSa Guest

cnm çok teşekkür ederim :1hug:
    bu bildiğin röfle benim saçım siyahtı sonra kızıl yaptırdım sonrada kumrala boyadı kuaför ve röfle yaptı yani kumral üstüne röfle yapılmış bi saç oldu ama ben yaptıralı sanırım beş ayı geçti ve inanırmısın rengi yeni oturuo yerimseniben
    ilk zamanlar açıkcası fazla hoşuma gitmemişti Çok üzgünüm çoook
    beş ay içinde saçlarımın rengi deişti böle oldu hihoyyyt
    platin sarısı röfle yapacağını sölemişti fazla platinde olmadı ama böle bişi oldu işte
    artık boyatmakta istemiom saçımı kendi saç rengim çıksın istiom kendi saçım uzayana kadarda bu rengi kullancam sositososito
    başka foto ekleyen yok muuuu kaydirigubbakcemile5

10. 5 Ekim 2008
  11. MeDuSa

MeDuSa Guest

yok cnm perma deil kendi dalgası
    bende kuaföre uzun süreli düzleştirmek için gittim ama boyalı saça mümkün değil yapamam dedi :1no2:
    çok yıpratıomuş onun için saçımı uzatıcam boyası gidince de düzleştircem o zaman sorun olmaz dedi altı ay kadar dümdüz durabiliomuş ne güzel :asigim:

12. 5 Ekim 2008
  13. 5 Ekim 2008
  14. yapamıommmm:KK43::KK43: olmuoo

15. 5 Ekim 2008
  16. MeDuSa

MeDuSa Guest

17. 5 Ekim 2008
  18. MeDuSa