saçlarımızı nasıl doğal yollardan rengini açabiliriz

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve doktorlar123 tarafından 11 Eylül 2008 başlatılmıştır.

11 Eylül 2008
    Konu Sahibi : doktorlar123
  1. doktorlar123

doktorlar123 Guest

kızlar nasıl saçlarımızı boya haricinde doğal yollardan açabiliri rengini.. yıllardan beri hep papatya suyu derler fakat güneşte beklemesen olmuyo.başka bildikleriniz varsa yazın lütfen burada paylaşalım.. şimdiden teşekkürler...:enbuyukkk:

2. 11 Eylül 2008
  3. EU1

EU1 Guest

boyalı saçımı?????????

4. 12 Eylül 2008
  5. doktorlar123

doktorlar123 Guest

yok boyasız normal saçııı
    mesela kardeşim tatile gitmeden önce saçlarına limonlu su sürdü ve sürdüğü yerler sapsarı oldu

6. 12 Eylül 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Eet doğru. Mesela bir gun boyunca disarda biyerlere gdiceksin işin var yani güneş altinda olcaksin hep . O gun saclarina limon sürebilirsin o zamn acilir , ayni sey papatya suyu icinde gecerli . Mesela limon sür kafana bi kaç saat boyunca sahilde otur bi arkadasinla harika açilir saçlarin. Kiş gelior cabuk olsan ii olur:d
    bu arada ayni sey kaş içinde gecerli

8. 12 Eylül 2008
  9. doktorlar123

doktorlar123 Guest

artık bitti benim için tatil :KK43: okul dersane falan.. puff hala tatilde olanlar var dimi...
    yalnız ben bikaç gün limon sürdüm saçıma yazın. çok kuruttu sonradan öğrendimki bir haftadabir kere en fazla 2 kereden fazlası saça zarar veriyomuş

10. 12 Eylül 2008
  11. EU1

EU1 Guest

Eevet doru guzelim ya :KK43: benim saçlar boyali ve acik sari falan limon sürsem güneşe ciksam acilirmi:d

12. 12 Eylül 2008
  13. doktorlar123

doktorlar123 Guest

aslında açılabilir.. neden açılmasınki doğal bişey sonuçta açılmasada zararı olmaz.. teyzeminde saçında röfle var yazın tatilde sadece bikez papatya suyu sürüp güneşte bekledi dipleri gelmişti.çok farkedilcek kadar olmasada renginde değişiklik olmuştu yani limonda açılma sağlayabilir canım saçında

14. 12 Eylül 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Tmm o zamn cnm:) denicem aslinda bzm evin bahcesi var ben cikarken kaşlarima falanda süriyim bakalim nolcak yapinca solerim sonucu. Senn saçlarin ne renk

16. 12 Eylül 2008
  17. doktorlar123

doktorlar123 Guest

benim saçlarım açık kumral gibi çok az daha koyusu arada doğal sarılar var ama şuana kadar hiç boya yapmadım.senin saçların güzel olursa bende denerim canım yaz bitiyo ama bakalım bulcaz bi çözümünü

18. 12 Eylül 2008
  19. EU1

EU1 Guest

ne renk olmasını ıstıosun