saçlarımla derdim var

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve __zeynep__ tarafından 28 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : __zeynep__
  1. __zeynep__

__zeynep__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bir sorm olcak sizlere... doğumdan sonra yaklasık bir aydır saçlarım aşırı dökülmeye başladı acaba normal mi yaaa:çok üzgünüm: her saçımı tutusumda muhakkak geliyor her banyoda öyle bir dökülüyor ki anlatamam ooofff.. lütfen cevaplarınızı bekliyorum...senağlamasenağlama

2. 28 Temmuz 2008
  3. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Evet canım hemen hemen hepimizin böyle bir sorunu var.benim saçlarımda acayip dökülüyor.Vitamin ilacı kullanıyorum beslenmeme dikkat ediyorum bol miktarda et tüketiyorum ama faydası olmuyor yine heryan benim saçlarımla dolu.

4. 28 Temmuz 2008
  5. __zeynep__

__zeynep__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun kızlar bende korkmuştum valla... ay ay sorma bizim evinde her yeri benim saçlar dolu....

6. 29 Temmuz 2008
  7. floras79

floras79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benım de acayip dokuluyor.tek benım sanıyordum,tutam tutam dokuluyor cok uzuluyorum,umarım kısa zaman sonra gecer

8. 29 Temmuz 2008
  9. egesuki

egesuki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saçlarinın dökülmesi doğumla ilgilideğildir bence. hava değişimi su değişimi yada stresli bir zaman diliminde isen o sebeble dökülür. hatta gebelikte saçlar hormonlardan dolayı daha canlı ve parlak hale geliyor canım. üzülme geçici bir sorundur. umarım en kısa zamanda atlatırsın.üzülme..:teselli:

10. 30 Temmuz 2008
  11. __zeynep__

__zeynep__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayy canım inşallah yaaa.. ama baksana diğerannelerinde dökülyormuş... valla heryerden saçımı toplamaktan bıktımm:çok üzgünüm:

12. 1 Ağustos 2008
  13. zeliscik

zeliscik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    genelde doğumdan 3 ay sonra dökülür.hormaonal bişey sanırım benimde çok dökülüyor azalır dökülmesi belki diye kestirdim ama banamısın demiyor.yakında kel kalırım sanırım:) evi süpürüyorum siliyorum arkama bir bakıyorum her yer tekrar kıl olmuş:)