Saçların Beyazlaşmasını Giderici Ürünler Kullanan Var mı?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve jonja tarafından 1 Şubat 2008 başlatılmıştır.

1 Şubat 2008
    Konu Sahibi : jonja
  1. jonja

jonja Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar aranızda böyle bir ürün kullanan var mı? Saçlarım beyazlaşmaya başladı, piyasada bu tür şampuanlar, losyonlar, vs var, acaba faydalı mı gerçekten?

2. 1 Şubat 2008
  3. ay-kaya

ay-kaya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a.s. bildiğim kadarı ıle beyazlaşmayı engelleyen bır ürün yok sadece boya ile kapatabılırsın ama bır formül verebılırım yenı beyazlamaya başladıysa bu formül işine yarayacaktır her sabah aç karnına bır diş sarmısak yutmalısın en az 40 gün dökülen saçlarıda yerıne getırıyormuş beyazlarda dıpten sıyah olarak çıkıyormuş bende bır kıtap var onda yazıyor yutarsan koku yapmıyor çiğneyerek kullanırsan koku yapıyor sarmısak denedım gerçekten koku yapmıyor umarım faydasını görürsün.

4. 1 Şubat 2008
  5. Lakito

Lakito Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Yani benim aklım mantığım ermiyor. Beyaz saç tekrardan koyu renk çıkar mı yani hiç sanmıyorum. Beyazladıysa beyazdır artık. Tek çareside boya.

6. 1 Şubat 2008
  7. ay-kaya

ay-kaya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kıtapta okuduğumu dıle getırdım ibni sinanın çokkkk eskı bır bıtkı kıtabı var bende.bırçok formül uygulamış ve faydasınıda görmüşümdür.sadece palaşmak ıstedım ayrıca çok yakından tanıdığım bır bayan vardı 60 yasındaydı saçında beyaz yoktu ama kahvaltıda dahıl her yemekte sarmısakta yerdı denemekte fayda var dıye düşünüyorum ayrıca sarmısak antıbıyotık yerınede geçıyor vücudu zaralı maddelerden koruyor.en kötü yanı kokusu yutunca kokmuyor bunu denedım

8. 1 Şubat 2008
  9. jonja

jonja Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Haklı olabilirisn sarımsak çok tüketildiğinde böyle bir etki yapabilir aslında hiç düşünmemiştim, hemen deneyeceğim. Teşekkür ederima.s.

10. 1 Şubat 2008
  11. ay-kaya

ay-kaya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    rica cnm. beyaz saçın yerıne sıyah çıkarır veya çıkarmaz bunu denemek gerek dıye düşünüyorum sarmısak faydalı bır bıtkı ah şu kokusu olmasa avrupada tablet olarak satılıyor bızde de satılıyormu bılmıyorum keşke satılsa dıyorum her gün kullanırdım sağlık açısından

12. 1 Şubat 2008
  13. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım haklısın,denemenin hiç bir zararı yok faydası vara.s saçı siyah çıkarmasa bile antibiyotik niyetine yani,yalnız sarımsak tansiyonu düşürür acaba düşük tansiyonlarda bir problem olabilir mi?:sm_confused:
    ama kızlar benm bildiğim saçı kökünden beyazlatan pek bir şeyin olmadığı yani beyaz saçların çıkmasını engelleyen ameliyat hariç bir şeyin olmadığı.:a015:

14. 5 Aralık 2009
  15. nihal75

nihal75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar.ben de duydum sarımsak yutmayı ve deniyorum .her sabah aç karna ve 40 gün yutmak gerekiyormuş.inanın hiç koku yapmıyor tavsiye ederim size de.umarım faydasını görürüz