sacLarin uzamasi icin....

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve Weric tarafından 24 Ekim 2009 başlatılmıştır.

24 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Weric
  1. Weric

Weric Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yha arkadasLar bn sizdn bisiyy rica ediOrm bnmm sacLarimi aciLen uzatMam Lazmm su anda kisa deiLLer orta boy sacLarimin dha hizLi uzamasi icin hnqi sampuanLari onerrsnzz tabi sampuan tek basina uzatmas bakim yaqLarida tabii ama enteLe turpLu su vb. seyLer kuLLanmak istemiOrm kuLLaniOdm ama bi ise yaramadiini dusunuOrmm tresan die bi sampuan warmis arkm tawsie etti onn sacLarini choq hizLi uzatmiss kuLLanan war mi ? bu konudaki yardimLarinizzii bekLiOrmm simdidnn tsk edermmm yerimseniben:1rolleyes:

2. 24 Ekim 2009
  3. inspectorgadget

inspectorgadget Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Saçımı uzatmak için bir şey yapmıyorum normal hızda uzar yani ama en son kat attırdım saçlarıma, arkadan boyuna elletmedim kırıklarım duruyordu yani onlara bakım olsun diye zeytinyağı, bal ve süt karışımını uyguladım birkaç kez. Bir kez de maya eklemiştim o karışıma o da arttı diye. Ama normalden hızlı uzadı saçlarım kahküllerimden farkettim.

4. 24 Ekim 2009
  5. Weric

Weric Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hmmmm tmm cnmm deneyebLrm tsk.edrm :)

6. 26 Ekim 2009
  7. sipsezan

sipsezan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya ben turplu suyu sarımaklı şampuanı kullanıyorum 2-3 haftadır ama bişi anlamıyorum ki... ya sihirli bişi olsa gece yatsak sabah upuzun olsa...
    zemuszemus

8. 30 Ekim 2009
  9. Mnyk

Mnyk gurbette ölüyorum Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    canim sabir lazim ben bir ay düzenli sekilde turplu suyu kullandim anlatildigi gibi bir ayda baya farketti simdide sarimsakli sampuani kullaniyorum oda güzel sonuc veriyo bu arada badem yagi zeytin yagi ve yumurtayi sacimda yarim saat bekledip yikadim yumusatiyo arada onuda yapiyorum bu aralar biraktim biraz depresyondayim da bugün turplu suyu yapmayi düsünüyorum

10. 30 Ekim 2009
  11. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    lütfen güzel Türkçemizi doğru kullanmaya çalışalım. yazdıklarını zor anladım.

gelgelelim saç uzatmaya turplu su iyi geliyo. geçen kış bende denemiştim.

12. 8 Kasım 2009
  13. Weric

Weric Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    chokkk sagolunnnn :) hepinize tskLer :)