Saclarina Aşk Alevi Rengini Deneyen?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU1 tarafından 2 Kasım 2007 başlatılmıştır.

2 Kasım 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. kızlar ben kolestonun aşk aleviyle saçlarımı kızıla boyamak istiyorum daha önce kullanan var mı memnun kaldınız mı renginden ben kutunun üstünde gördüm ve bayıldım renge ama kullanan deneyen var mı bu arada saçlarım açık kahverengi yani koyu diil umarım olur istediğim gibi....
  2. 2 Kasım 2007
  3. Gulpare

Gulpare Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben kullandim,benimkide acik kahveydi..Ve ehr yikanmamda kipkirmizi akti..Sonra turuncuya yakin bi renk oldu,sariya giti sonra degisik bisey oldu..:))Ben de röfle yaptirdim<:)
  4. 2 Kasım 2007
  5. butterfly

butterfly Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben yaptırmadım ama yakın b arkadasım yaptırdı. onun sacları koyuydu kuaförde actırarak boyattı 2 ahfta içinde akmasıyla renk pembeye yakın bi renk aldı. ilk boyattıgı zmanki rengi cok begendiği için her seferinde gibip boyatıyordu ama sacları cok kurudugu için artık kendi rengine boyattı.
  6. 2 Kasım 2007
  7. PastelBoya

PastelBoya Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benm bi arkadaşm var oda bildim bileli kızıla boyar saçını önce normal kızıllar en son aşk alevne boyadı ama o dip boyası geldiğinde tekrar saçını boyardı bide boyamadan önce kına yakmştı saçlarına çok fazla tutmamştı ama saçları hafif kızıldı kınanın üzerine hep kızıl boyadı kendi boyadı kuaföre flan gitmedi yanii çok yakışıyodu yaa şikayet ettiğini hiç duymadım..
  8. 2 Kasım 2007
  9. canım nasıl oldu röflen merak ettim valla kızılın üstüne yapabildiysen..:sm_confused: o kadar mı çok akıo bu yaaa :uhm:
  10. 2 Kasım 2007
  11. mavi misket

mavi misket Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

açık tenliysen hiç durma derim!!!!
  12. 2 Kasım 2007
  13. valla esmer olmadığım kesin de :Roflol: bak çok fena gaza geldim valla mavicim:Roflol:
  14. 3 Kasım 2007
  15. anxixl

anxixl Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende kızıl tonu boyamak istiyorum.saçlarım şuan açık kahve tonlarında.diplerden kendi rengi çıkınca çok kötü bi görüntü oluyor.kendim beyaz tenliyim saçlarımda kıvırcık.sizce kızıl denesem mi.bildiğiniz bi marka varsa yardımcı olurmusunuz
  16. 3 Kasım 2007
  17. periprensesi

periprensesi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    loreal veya koleston deneyebilirsiniz. ben lorealden daha cok memnun kaldım. preferance ve excellence var. benim sacimda beyaz yok o yuzden preferance kullaniyorum. ama kolestonun yenı kizil derisinede bayiliyorum. bir de lorealin kizillari o kadar cabuk akmıyor.
  18. 4 Kasım 2007
  19. canım ben bugün boyadım sonunda dayanadım ve de süpppeeeerrrrr bayıldım renge koleston aşk alevine boyadım harika tavsiye ederim bu arada saolun kızlar gaza getirdiğiniz için:Roflol:a.s.a.s.