Saçlarına Kına Yakan Var Mı??

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve brn_a tarafından 3 Şubat 2008 başlatılmıştır.

3 Şubat 2008
    Konu Sahibi : brn_a
  1. brn_a

brn_a Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    saclarımı daha once hıc boyamadım saclarımda orta koyu kumral desıklık ıstıom bıraz saclarımda dokuluo normal kına onerdıler sacların canlı durur dıe sızce nasıl olur bordo gıbı olurmu kulananlar onerırmıCADIARZU?

2. 3 Şubat 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Selam, arkadaşım ben de en son geçen haziranda hint kınası yaptım (eğer sorduğun hint kınasıysa), ilk boyadığımda rengi çok güzel oldu ve öyle hacimli görünüyordu ki, ama akmaya ve rengi parlaklığını yitirmeye başladıktan sonra bu olumlu fikrim tamamıyla değişti. saçlarım dökülmeye ve cansızlaşmaya başladı şimdi kestirerek tamamıyla saçımdan gitmesini bekliyorum kınanın. ama şunu belirtmekte fayda var, ben sadece aktardan aldığım paketi kullandım, forumda bununla ilgili konu başlıkları var, bazı arkadaşlar içine ceviz kabuğu, bademyağı vb. şeyleri de katarak yapmışlar, bu konuda bir bilgim yok.(belki bu şekilde yakılan kına iyi olabilirfisfisfis)
    Ben şimdi tamamen doğal saçlarıma kavuşacağım günü bekliyorum, insan her zaman değişiklik istiyor hayatında. sen de dene boyamayı, ama şimdiki aklım olsa hiç boyamazdım, belirteyim dedim.
    Hem sorun sadece cansızlığıysa ve renginden memnunsan arkadaşlarımızın bu sorun için önerdiği yüzlerce faydalı formülü bulabilirsin forumumuzda:)
    Umarım istediğin gibi olur sonunda.
    a.s.

4. 3 Şubat 2008
  5. brn_a

brn_a Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    mavilila teskkur edıom cnm ınsallah ıstedgın saca kavusursuna.s. normal kına olarak dusnuom ben hınt kınası sneın dedgın gıbı kulannları duydum yıpranma olabılıomus ama normal kına dogal bı renk ve besledgnı soledıler desıklıkte ıstıom bakalım ıns. kulanan arkdsların yorumu gelır

6. 3 Şubat 2008
  7. SerserXIX

SerserXIX susarak özlüyorum..... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşım ben saçlarıma yaklaşık 1 senedir kına yakıyorum inanki acayip kalınlaştı telleri rengi müthiş canlı üstelik saç dökülmesini azaltıyo ama eksi yönleride var mesela saçların uzadıkça yenilemek zorundasın kınayı

8. 3 Şubat 2008
  9. brn_a

brn_a Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    karar verdım sonunda artıq yakcamfisfisfis cnm cok saol nasıl oluo rengı koyu kızılmı pekı normal sacların rengı ne renk:uhm:

10. 3 Şubat 2008
  11. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saçıma yıllardır kına yakıyorum, çok ince telliler ve hiçbir değişiklik olmadı ama özellikle güneşte çok tatlı bir renk alıyor.

12. 4 Şubat 2008
  13. brn_a

brn_a Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    aslında saclarımın gurlesmesı ıcın deıl desıklık ve canlı gorunmesı ııcn kulanalar canlı ve hos bı renk oldgunu soluo akarmı acaba turuncuya donermı meraq edıom cunkı en yakn zmanda dusnuom:uhm:

14. 4 Şubat 2008
  15. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç tavsiye etmem bi kere denemiştim denemez olaymışım :kızgın:

16. 4 Şubat 2008
  17. ozlemqqq

ozlemqqq Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm canım hint boyasını tavsiye etmiyorum bende ama normal kına dersen harika bende daha önceden yapmıştım saçları çok besliyo yumuşatıyo vede çok güzel parlıyor saçlar ben şimdi yine yapmak istiyorum ama eşim sevmediği için yapmıyorum kesinlikle tavsiye ediyorum saçına hiçbir zararı olmaz renge gelince şuanki saçına göre değişiyo genelde kestane olur...

18. 4 Şubat 2008
  19. zxuxhallll

zxuxhallll Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende hint kınası yakmıştım ama çok zor çıkıyor kuaför 7 saat uğraştı önermem