Saçlarını yıpranmış olduğu halde boyamaya devam etmek zorunda olanlar

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve mycolor tarafından 20 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : mycolor
  1. mycolor

mycolor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar ne yapacağımı hiç bilemiyorum.Bana ya da benim durumumda olanlara saç boyası konusunda önerebileceğiniz bişeyler var mı?

Ben saçlarımı kolestonla boyadığımda saç derimde resmen sivilceler çıkıyordu.O yüzden kolestonu bıraktım.Uzun süre Lorealle boyadım.Ama hiçbir zaman kutudaki rengi elde edemedim.Her zaman daha koyu oluyordu.Son dört beş boyamamdan beri palette 7.0 ile boyuyorum.Memnunum renginden ama çoktandır boyadığım için saçlarım çok zayıfladı. Boyamak ta zorundayım çünkü beyazlarım çok ve en geç üç haftada yeniden çıkıyor beyazlar diplerden.
    Loreal casting saçı yıpratmıyormuş ama beyazları kapamadığını duyduğum için onu da kullanamıyorum.mafoldumben
    Yine de denesem mi diye düşünüyorum şu castingi ?...
    Garnier için iyi diyenler çok ama diplerde çok yanma yaptı diye yorum yapanları da okudum.
    Kısacası ne yapacağımı hiç bilmiyorum...bilmiyorumkismile

2. 20 Mayıs 2010
  3. asahcakir09

asahcakir09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    garnier çok iyi arkadaşım zeytinyağı özlümüydü neydi saçları yumuşacık yapıyor ve renkleride çok güzel palette çok körü bence onu bir daha kullanma çünkü saçı inceltiyor tüy gibi yapıyor gariniere dön sen

4. 20 Mayıs 2010
  5. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ben en son paletteyle boyadımmm ve saçlarım lastik gibi koptuu :kızgın: rengide kısa sürede geçiyor ayrıcaa.. ! koleston boyuyodum hep ama nasıl yıprattı anlatamam lorealde rengini vermiyo bide benim saçları sarı düşün yani.. garnier kullandım bi kere hem fiyatı uygun hemde çok güzel yapmıştı tekrardan ona dönücem bende kesinlikle onu kullan derim tabii daha iyileride var bitkisellerinde pahalı olur en uygun ve de güzel olanı garnier rahatlıkla kullanabilirsin.. :nazar:

6. 20 Mayıs 2010
  7. mycolor

mycolor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar çok teşekkür ederim.a.s O zaman sıradaki boyam garnier olsun.Castingin beyazları kapamadığını herkes söyleyip duruyor.Onu denememe gerek yok . Bundan sonraki boyamada bir de garnier'ı deneyim.İnşallah bu sefer saçlarım boyadan sonra daha iyi olur.
    Zaten bakım için extradan bişey yapamıyorum.Hiç değilse boyanın saçıma verdiği zarar en az olsun istiyorum.Sağolun valla..Boyadığımda sonucu yazıcamyerimseniben

8. 20 Mayıs 2010
  9. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    tamam canım hatta benim anneminde beyazlarının maşallahı var garnier kullanıyo kahverengi olan ve çok iyi kapatıyo kolay kolay akmıyo dene yaz sonuçları :KK70:

10. 20 Mayıs 2010
  11. mycolor

mycolor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu arada yine bu forumda organicum isimli doğal bir şampuan ve saç kremi hakkında yapılmış yorumları okudum.Sitesinde hangi eczanelerde satıldığının listesi de var.Tam karşımdaki eczanede satılıyormuş.Bir de bu şampuan ve saç kremini de kullanayım diyorum.Bişeyler farkederse saçımda mutlaka yazarım.:1rolleyes:

12. 20 Mayıs 2010
  13. mycolor

mycolor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yok yok bi sürü memnun olmayan kişi de varmış organicumdan.Denemekten vazgeçtim.:1no2:

14. 20 Mayıs 2010
  15. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    saçtan saça farklılık gösteriyo bu tür ürünler ama sana tavsiyem saçlarının toparlanmasını istiyosan aktara gidip saç bakım yağı desen o sana bütün saça iyi gelen şeyleri yağ halinde yapıp verir artı eğer şampuanlarla toparlamak istersende cnm boyalı saçlar için serileri olan markalar var gliss misal çok iyi onarıcı bakım serisi olarak ben bu aralar dove kullanıyorum boyalı saçlar için terapi serisi inan yumuşacık ve canlı gösteriyo artı bide bitkisel bişiler kullanırsan saçların sağlıklı olur toparlanır cnm

16. 20 Mayıs 2010
  17. mycolor

mycolor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet canım ya çok haklısın.Birine iyi gelen şey diğerine yaramayabiliyor.Neyse dediğin gibi aktardan bir yağ karışımı alıp kullanmak iyi bir çözüm olabilir.Önerilerin için çokk teşekkürler..opuyorumnanaktan

18. 20 Mayıs 2010
  19. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    rica ederimm :)