Saclariniza Balli Limonlu Sac Maskesi

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve EU2 tarafından 3 Şubat 2008 başlatılmıştır.

3 Şubat 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

SAÇ MASKESİ
    Malzemeler: 2 yemek kaşığı bal, 1 adet limon.
    Hazırlanışı: 2 yemek kaşığı balı bir limondan elde ettiğiniz suyla
    karıştırarak saç maskenizi hazırlayabilirsiniz. Maskeyi kuru saçınıza sürüp 10 dakika beklettikten sonra saçınızı iyice durulayın. Maskenin ardından saçlarınız dolgun ve parlak bir görünüm kazanacak.
    Ne zaman kullanmalı?: Bu karışımın haftada bir kez veya iki kez
    kullanılması uygundur.
  2. 3 Şubat 2008
  3. gecenin_hxuxznxux

gecenin_hxuxznxux Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yha bu bal saçı yapış yapış yapar.. açılmas kıı:S
  4. 4 Şubat 2008
  5. EU2

EU2 Guest

Sanırım içine katacağımız limon suyu bunu engelleyecek canım.ben kendimde denemiş değilim açıkcası.Nette gezinirken buldum doğal ve yapımı kolay olmasından dolayı da sizlerle paylaşmak istedim.Ama bana kalırsa uygulamaya değer,eger hiç arındıramassak sacımızdan yumurta sarısı süreriz bunun saca sürülen birçok yağları arındırmada etkili oldugunu biliyorum.Bizlerde çare bitmiyor ki :)