Saclarm dzlestiriyorum ama berbat oluyor

Konusu 'Düz Saçlara Özel' forumundadır ve aysun28 tarafından 23 Haziran 2008 başlatılmıştır.

23 Haziran 2008
    Konu Sahibi : aysun28
  1. aysun28

aysun28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili kizlar simdi saclarim hafif kivircik bende makinyeylen düzlestiriyorum , ama saclarimin hali cok kötü oluyor sanki saman var kafamda eledihim zaman yukariya doru kalkmiyor hani cok cansiz ve güclü dehil, ne yapmam lazim daha canli gözükmesi icin ve istedihim forma sokmak icin, yani hem düzelstiriyorum hemde saclarimin güzel gözükmesini istiyorum

2. 23 Haziran 2008
  3. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm aynen sana katılıyorum

4. 23 Haziran 2008
  5. perdedor

perdedor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saçlarını besleyici bakım serumları ya da yağları kullan.. etkisini mutlaka görceksin..
    elidorun var mesela bakım kürü.. çok pahalı bişey de değil, işine yarar umarım a.s.

6. 4 Ağustos 2008
  7. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım benımde aynı sorunum wardı yumurta sur sacına zeytın yagıyla 1 saat beklet sonra sampuanının ıcıne bepenten evıgen ampullerınden dök sonra sac kremı kulan :1hug:

8. 4 Ağustos 2008
  9. 00Morpheus00

00Morpheus00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet yumurta akının işe yaradığını biliyorum ama bide bağdem yağı mıydı tam hatırlamıyorum ama sanırıym oydu parlak yapıyodu saçı siz yinede araştırında yanlış bilgi vermiş olmayım ama paptya suyunu biliyorsunuzdur saçları sarartıyor ve parlatıyor

10. 4 Ağustos 2008
  11. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim bildiğim yumurta beyazı değil sarısı sürülür canım .. hatta beyazı ayrılır çünkü saçları döker.layhayhoy

12. 4 Ağustos 2008
  13. Scarlet89

Scarlet89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    786
    Ödül Puanları:
    198
    benim de çok fena saman gibi, bi de çıtçıt kullanıorum o saçlar dümdüz pasparlak duruo kendi saçlarım uçları rezalet

14. 4 Ağustos 2008
  15. ezgi35

ezgi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saçlarınız o şekilde görünüyorsa fazlaca yıpranmış ve kırılmış demektir yani düzleştirmekten falan. çünkü saç düzleştiricileri çok zararlı aynen ütü gibi. Ve evet bu bakım yağları ben de kullanıyorum çok da faydalı ama. bunlara başlamadan önce saçlarınızı kestirerek toparlanmalarına müsade etmeniz lazım.kırıksız ya da biraz olsun kestirilmiş toparlanmış saçlarda bu bakımlar daha kesin sonuç veriyor. ve parlatıp canlanmasını sağlıyor. ben de ilk bu yağlara başladığımda kestirmedim bi süre sonra uçları yıpranmıştı ve bu yağlar sadece belki biraz daha parlatıyordu. ama sonra kırıklarımdan kurtuldum ve 2-3 ayda o bir sene yaptığımdan daha iyi sonuçlar aldım. tabii ben düzleştirmiyorum artık hiiiç.

16. 5 Ağustos 2008
  17. Scarlet89

Scarlet89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    786
    Ödül Puanları:
    198
    ya sürekli kestiriorum yani kestiriodum ama 2 senedir aynı boydalar bu kırıkları aldırmaktan, çene hizasında saçtan bıktım.. keşke kökten bi çözümü olsa